Reklama

Obok dworca już nie przejedziecie

Opublikowano:
Autor:

Obok dworca już nie przejedziecie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dworzec przy ul. Chopina powoli przemienia się na naszych oczach, ale w związku z budową, która zakończy się dopiero za kilka miesięcy, od środy (16 lipca) do piątku (25 lipca) zacznie w tym rejonie obowiązywać czasowa organizacja ruchu. Uważajcie na nowe oznakowanie!

Dworzec przy ul. Chopina powoli przemienia się na naszych oczach, ale w związku z budową, która zakończy się dopiero za kilka miesięcy, od środy (16 lipca) do piątku (25 lipca) zacznie w tym rejonie obowiązywać czasowa organizacja ruchu. Uważajcie na nowe oznakowanie!

W przeciągu najbliższych dni zaplanowano wykonanie przyłączy instalacji podziemnych. W związku z tym dojdzie tuż po godzinach dzisiejszego porannego szczytu do całkowitego zamknięcia dla ruchu północnej jezdni na ul. Chopina (odcinek od ul. Dworcowej do ul. Mickiewicza), co oznacza, że obok samego dworca nie przejedziemy. Ruch w obu kierunkach będzie się odbywał jezdnią południową (w sąsiedztwie Tesco) z wykorzystaniem tymczasowych dojazdów z płyt drogowych.

Zmiany w organizacji ruchu napotkamy również na skrzyżowaniach z ul. Mickiewicza i ul. Dworcową. Dlatego jedźcie ostrożnie i zastosujcie się do nowego oznakowania.

Fot. UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE