Reklama

Obezwładnił kasjerkę gazem łzawiącym. Policja szuka świadków

Opublikowano:
Autor:

Obezwładnił kasjerkę gazem łzawiącym. Policja szuka świadków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozbój, kradzieże, włamanie do mieszkania. O tych zdarzeniach z minionej doby informuje policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek.

Rozbój, kradzieże, włamanie do mieszkania. O tych zdarzeniach z minionej doby informuje policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek.

Do rozboju doszło 8 sierpnia w punkcie kasowym w Łęgu Probostwie (gmina Drobin).

- Sprawca rozboju, używając gazu łzawiącego, obezwładnił kasjerkę otwierającą punkt kasowy i ukradł jej torbę z pieniędzmi – mówi Krzysztof Piasek z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. - Kasjerka nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci prowadzący sprawę zwracają się z apelem do świadków zdarzenia o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku.

Można to zrobić anonimowo, korzystając z któregoś z numerów telefonów: 24 266 15 61, 24 266 15 62, 24 266 15 63 lub dzwoniąc pod numer telefonu alarmowego 997 bądź 112.

Na ul. Jesiennej, także we wtorek, było włamanie do mieszkania. Skończyło się na uszkodzeniach za około 500 zł. - Z mieszkania nic nie zginęło – dodaje rzecznik. Najprawdopodobniej sprawcę wystraszył dźwięk domofonu. 

Była też kradzież z niezabezpieczonego mieszkania w Nowych Rumunkach. Ktoś pozostawił uchylone okno, co skwapliwie wykorzystał złodziej. Skradziono telewizor i monitor warte 4,5 tys. zł.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE