Reklama

O włos od tragedii. W ostatniej chwili udało się ocalić życie 28-latka

Opublikowano:
Autor:

O włos od tragedii. W ostatniej chwili udało się ocalić życie 28-latka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci przyznają, że czasem by zapobiec tragedii decydują minuty, a nawet sekundy. We wtorek funkcjonariusze z Gostynina otrzymali zgłoszenie dotyczące 28-letniego mężczyzny, który wyszedł z domu, wysyłając bliskim wysłał sms z informacją o zamiarze odebrania sobie życia.

Policjanci przyznają, że czasem by zapobiec tragedii decydują minuty, a nawet sekundy. We wtorek funkcjonariusze z Gostynina otrzymali zgłoszenie dotyczące 28-letniego mężczyzny, który wyszedł z domu, wysyłając bliskim wysłał sms z informacją o zamiarze odebrania sobie życia.

Szybko ustalili miejsce przebywania 28-latka. Był to teren leśny. Mężczyznę udało się odnaleźć w godzinę od zgłoszenia zaginięcia.

- W ostatniej chwili udało im się odwieść go od zamiaru odebrania sobie życia. 28–latek został przekazany pod opiekę ratowników medycznych - poinformowali dziś funkcjonariusze z Gostynina.

Mają także prośbę do wszystkich, aby baczniej obserwować zachowanie osób ze swojego otoczenia, ponieważ decyzja o odebraniu sobie życia niekoniecznie jest podejmowana pod wpływem chwili. Czyjaś reakcja, choćby zwykła rozmowa może okazać się pomocna i nie będzie konieczności policyjnej interwencji, która nie w każdym przypadku zakończy się pomyślnie. Policjanci przypominają o telefonach zaufania, poradniach, które mogą pomóc w znalezieniu rozwiązań. To żaden wstyd poprosić o pomoc.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE