Reklama

O finał Miss Pascala walczy piękna płocczanka

Opublikowano:
Autor:

O finał Miss Pascala walczy piękna płocczanka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po zakończonym pierwszym etapie konkursu spośród 3 kandydatek z Płocka wyłoniona została jedna z nich – słuchaczka kierunku Technik administracji – Anita Wierzchowska.

Po zakończonym pierwszym etapie konkursu spośród 3 kandydatek z Płocka wyłoniona została jedna z nich – słuchaczka kierunku Technik administracji – Anita Wierzchowska.

O sobie mówi tak:

Jestem ambitna, pracowita i towarzyska. W wolnym czasie lubię zajmować się wizażem, spędzać czas z przyjaciółmi i podróżować. Wybrałam szkołę Pascal, ponieważ jest ona szkołą o wielu kierunkach, jest bezpłatna i daje wiele możliwości. Udział w konkursie Miss Pascala dał mi wiele satysfakcji, ponieważ mogę reprezentować swoją szkołę. Wybrałam kierunek Technik Administracji, ponieważ uważam, że warto mieć wiedzę, która może w przyszłości się przydać. Po ukończeniu szkoły planuję zacząć kolejny kierunek

Wybory „Miss Pascala” organizuje Szkoła dla dorosłych Pascal – wszystkie kandydatki są jej słuchaczkami. Panie, które dostały się do drugiego etapu, miały zapewnioną profesjonalną sesję fotograficzną, którą można podziwiać w galerii zdjęć. W drugim etapie głosowania można wyrazić swoje poparcie dla jednej z 13 pięknych pań. Potrwa on do 19 sierpnia br.

Ostatni etap konkursu -  finał - to zawsze prawdziwe wydarzenie, emocje sięgają zenitu! O tytuł „Miss Pascala” zawalczy  6 kandydatek. Finał rozpocznie się 23 sierpnia br.

Głosować może każdy i  to codziennie! Można to zrobić na 3 sposoby: w sekretariacie szkoły przy Al. Jachowicza 40/18 w Płocku, na stronie https://pascal.edu.pl/miss/ oraz głos można oddać również przez aplikację mobilną Pascala https://pascal.edu.pl/URL/app.html

Uwaga, punkty przyznane w aplikacji liczone są x 3!

Link do głosowania na stronie  https://pascal.edu.pl/miss/glosuj/

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE