Reklama

Nowy sklep przy Tumskiej. Zamiast POKiS-u

Opublikowano:
Autor:

Nowy sklep przy Tumskiej. Zamiast POKiS-u - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższych dniach w budynku przy Tumskiej 13, w którym niegdyś mieściła się restauracja Sphinx,otworzy swoje podwoje sklep sieci Tiger.

W najbliższych dniach w budynku przy Tumskiej 13, w którym niegdyś mieściła się restauracja Sphinx,otworzy swoje podwoje sklep sieci Tiger.

Budynek przy Tumskiej 13 stoi pusty już od ładnych kilku lat. Szykowano go na nową siedzibę Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, którego obecne lokum - delikatnie mówiąc - pozostawia wiele do życzenia. Planowano rozbudować budynek o piętro w górę i o salę koncertową w głębi podwórka, odbywały się tam nawet pierwsze warsztaty i koncerty. Ale plany spełzły na niczym - w ubiegłym roku nagle w witrynie pojawiła się kartka od Agencji Rewitalizacji Starówki, że lokal jest do wynajęcia. Według aktualnych planów, POKiS ma zająć pomieszczenia po Młodzieżowym Domu Kultury, gdy placówka przeniesie się do budynku po gimnazjum nr 2 przy Jakubowskiego.

Wróćmy do budynku przy Tumskiej 13. Zajął go sklep duńskiej sieci Tiger Polska oferujący przedmioty codziennego użytku i wyposażenia wnętrz według własnego projektu, m.in. przybory kuchenne, zabawki, akcesoria biurowe itp.  Obecnie w Polsce sieć ma kilkanaście punktów, m.in. w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Toruniu i Wrocławiu. Otwarcie płockiego sklepu zaplanowano wstępnie na środę 18 maja. Od tego momentu zdanie „kupiłem coś w Tigerze” będzie wymagało doprecyzowania, w którym - w Tigerze przy Tumskiej, czy w Taygerze przy Królewieckiej.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE