Reklama

Nowy Portal Płock. Sprawdźcie już teraz, co się zmieniło

Opublikowano:
Autor:

Nowy Portal Płock. Sprawdźcie już teraz, co się zmieniło - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Portal Płock właśnie zmienił się nie do poznania! Oczywiście tylko zewnętrznie. Poza tym będziemy tacy jak zawsze - zaangażowani i bezstronni.

Portal Płock właśnie zmienił się nie do poznania! Oczywiście tylko zewnętrznie. Poza tym będziemy tacy jak zawsze - zaangażowani i bezstronni.

Drodzy Czytelnicy Portalu Płock,

Właśnie mija pięć lat od czasu powstania redakcji Portalu Płock. Sam portal powstał w 2010 roku, ale serwisem informacyjnym z prawdziwego zdarzenia staliśmy się dokładnie 28 lipca 2011 roku. Od tego czasu zyskaliśmy spore grono stałych Czytelników, którzy chętnie komentują nasze teksty, co bardzo sobie cenimy. Dziękujemy, że nas polubiliście, że już tyle lat tworzycie z nami to medium, że przymykacie oko na literówki i drobne potknięcia, a przede wszystkim, że powierzacie nam swoje bolączki i kłopoty, którym staramy się zaradzić, i dzielicie się sukcesami, z których wspólnie się cieszymy.

Widzimy to wyraźnie - nasze statystyki oglądalności wciąż rosną. Notujemy 130 tys. unikalnych użytkowników, którzy generują ponad 2 miliony odsłon miesięcznie.

Dlatego nadszedł czas na zmiany. Z myślą o naszych Czytelnikach postanowiliśmy unowocześnić portal. Udało nam się pozostać przy dotychczasowym systemie zarządzania treścią (CMS) stworzonym specjalnie na nasze potrzeby sześć lat temu przez płocką firmę. Nie zdecydowaliśmy się na przejście na popularnego wśród wielu małych portali darmowego WordPressa, ponieważ własny unikalny system to prestiż, stabilność i bezpieczeństwo. Teraz, przy ogromnym zaangażowaniu włocławskich specjalistów, rozbudowaliśmy nasz własny CMS i dzięki temu zachowaliśmy wszystkie archiwalne artykuły wraz z Waszymi komentarzami oraz zdjęciami i fotogaleriami.

A co się zmieniło? Najważniejsze nowości to:

  • Nowoczesny i przyjazny układ strony głównej i podstron,
  • Swoboda przeglądania portalu na urządzeniach mobilnych smartfonach i tabletach
  • Alert24 umożliwiający bezpośrednie wysyłanie zdjęć i filmów przez naszych Czytelników,
  • Większe zdjęcia w artykułach i fotogaleriach,
  • Szybsze i wygodniejsze przeglądanie fotografii w fotogaleriach,
  • Możliwość logowania, dzięki której użytkownicy uzyskują dostęp do dodatkowych funkcji,
  • Przejrzysty kalendarz wydarzeń,
  • Zawsze aktualna, opracowywana specjalnie dla nas, prognoza pogody,
  • Nowy system komentarzy - możliwość ich oceniania i odpowiadania innym internautom,
  • Jeszcze bardziej przejrzysty katalog firm. 

Nasi reklamodawcy zapewne docenią możliwość prezentowania większych kreacji i różnorodność miejsc reklamowych. Dzięki nim możemy być niezależną redakcją, której nie finansują żadne instytucje publiczne ani polityczne, i zamieszczać treści bez pobierania opłat za ich przeglądanie.

Zachęcamy do poznawania naszego portalu, zapewniając, że czeka Was tam wiele niespodzianek! Początkowo być może poruszanie się po portalu może sprawić Wam trochę kłopotów, ale wierzymy, że szybko przyzwyczaicie się do zmian i odkryjecie nowe możliwości.

Uprzedzamy też, że w pierwszych chwilach funkcjonowania nowego portalu mogą zdarzyć się drobne niedogodności, za które z góry przepraszamy i  liczymy na wyrozumiałość! 

OTO NIEKTÓRE Z NOWOŚCI:

Nowoczesny i przyjazny układ strony głównej i podstron 

Swoboda przeglądania portalu na urządzeniach mobilnych smartfonach i tabletach


Alert24 umożliwiający bezpośrednie wysyłanie zdjęć i filmów przez naszych Czytelników

[ALERT]1469778684364[/ALERT]


Większe zdjęcia w artykułach i fotogaleriach, szybsze i wygodniejsze przeglądanie:Możliwość logowania, dzięki której użytkownicy uzyskują dostęp do dodatkowych funkcjiZawsze aktualna, opracowywana specjalnie dla nas, pogoda

[POGODA]1469778829126[/POGODA]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE