Reklama

Nowy plac zabaw w zamian za głosy

Opublikowano:
Autor:

Nowy plac zabaw w zamian za głosy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedna z firm produkujących kosmetyki postanowiła ogłosić konkurs mobilizujący internautów do działania na rzecz własnego miasta. Które uzbiera najwięcej głosów, tam powstanie nowe, niebieskie niczym barwy firmy Nivea, podwórko dla dzieci.

Jedna z firm produkujących kosmetyki postanowiła ogłosić konkurs mobilizujący internautów do działania na rzecz własnego miasta. Które uzbiera najwięcej głosów, tam powstanie nowe, niebieskie niczym barwy firmy Nivea, podwórko dla dzieci.

W ostatecznym rozrachunku takich podwórek rodzinnych miejsc dla dzieci powinno powstać 40. Każde ufundowane przez firmę Nivea i wyposażone w huśtawki, zjeżdżalnię, zestaw kaskada, zadaszoną piaskownicę, skakankę i miejsce do gry w klasy. Obok stanie stojak na rowery. Wszystko rozstawione zostanie na planie koła, gdzie dominują kolor zielony i niebieski. Ten ostatni kojarzony z barwami fundatora, który ma na koncie powstanie 100 placów zabaw i wyposażenie 100 szkół piłkarskich.

Płock postanowił zgłosić swój akces i podał już lokalizację. Zgłoszono teren przy ul. Wańkowicza na Zielonym Jarze, naprzeciwko posesji nr 19. W pierwszej, kwietniowej turze zostanie wytypowane 20 miast, w maju kolejne 20 lokalizacji. Głosujemy od 1 kwietnia od godziny 12.00. Od razu jednak uprzedzamy, to nie żaden primaaprilisowy żart, a konkurencja nie śpi - zgłoszeń na darmowe podwórko dla dzieci firma otrzymała tysiąc. Ostatnio już pokazaliśmy, że potrafimy wykazać się determinacją w przypadku dofinansowania na remont Książnicy Płockiej. Teraz mamy szansę ponownie.

Fot. Wiualizacja udostępniona przez UMP

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE