Reklama

Nowy parking w centrum ma być gotowy pod koniec listopada. Będzie płatny

Opublikowano:
Autor:

Nowy parking w centrum ma być gotowy pod koniec listopada. Będzie płatny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niemal 100 miejsc parkingowych - tyle zostanie przygotowane dla kierowców, którzy zechcą skorzystać z nowego parkingu w centrum miasta. - Jest to parking samochodowy i nie przewidziano na nim stojaków na rowery - informują w Agencji Rewitalizacji Starówki.

Niemal 100 miejsc parkingowych - tyle zostanie przygotowane dla kierowców, którzy zechcą skorzystać z nowego parkingu w centrum miasta. - Jest to parking samochodowy i nie przewidziano na nim stojaków na rowery - informują w Agencji Rewitalizacji Starówki.

Planowany termin oddania do użytku nowego parkingu, ulokowanego równolegle do ul. Tumskiej (dokładnie między ul. Tumską a Kaczmarskiego) to koniec listopada. Maksymalnie zmieści się na nim 95 samochodów.

[ZT]13520[/ZT]

Parking będzie płatny, ale do końca pierwszego kwartału 2019 r. ARS przewiduje promocyjną stawkę w wysokości 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę. W terminie promocyjnym będzie również możliwość wykupienia abonamentu w wysokości 120,00 zł miesięcznie bądź 100,00 zł miesięcznie przy podpisaniu z góry umowy na cały rok.

Parking realizowany jest ze środków finansowych spółki ARS. W wyniku przeprowadzonego postępowania prowadzonego w trybie nieograniczonego przetargu na wykonanie robót budowlanych, wyłoniono wykonawcę za kwotę 1.265.0000 zł brutto.

Powyższe wizualizacje - ARS

Fot. Karolina Burzyńska / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE