Reklama

Nowy blok przy Jachowicza gotowy [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Nowy blok przy Jachowicza gotowy [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wieżowiec na ponad 80 mieszkań na rogu Jachowicza i 11 Listopada jest już prawie gotowy - za mniej więcej miesiąc powinny zakończyć się procedury odbiorowe i można się zacząć wprowadzać. Zostało jeszcze 25 wolnych mieszkań.

Wieżowiec na ponad 80 mieszkań na rogu Jachowicza i 11 Listopada jest już prawie gotowy - za mniej więcej miesiąc powinny zakończyć się procedury odbiorowe i można się zacząć wprowadzać. Zostało jeszcze 25 wolnych mieszkań.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jedenastokondygnacyjny blok, który od września 2011 r. budowała na placu po byłej mleczarni na rogu Jachowicza i 11 Listopada Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa, jest już właściwie gotowy. Wykonawca, firma Wixbud Sławomir Mikulski, realizuje ostatnie prace wykończeniowe. W ciągu najbliższego miesiąca powinny zakończyć się procedury odbiorowe i będzie można zasiedlać blok.

W wieżowcu w centrum miasta są 83 mieszkania, ich metraż zaczyna się od 36 m kw., a kończy na 71 m kw. Cały budynek okalają tarasy.

70 procent mieszkań w budynku zostało już sprzedanych, na chętnych czeka jeszcze 25 lokali. Kosztują 4,2 tys. za metr kw., do tego trzeba doliczyć 15 tys. zł za miejsce na parkingu. Młodzieżowa SM kusi możliwością kredytowania przez spółdzielnię - trzeba wpłacić 30 proc. wkładu własnego, a resztę spłacić spółdzielni w ciągu kolejnych 14 lat.fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE