Reklama

Nowy autobus z ładowarkami USB [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Nowy autobus z ładowarkami USB [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komunikacja Miejska kupiła nowy autobus Solaris Urbino IV 12. To pierwszy pojazd w Płocku w zasobach spółki wyposażony w ładowarki USB, z których mogą skorzystać pasażerowie.

Komunikacja Miejska kupiła nowy autobus Solaris Urbino IV 12. To pierwszy pojazd w Płocku w zasobach spółki wyposażony w ładowarki USB, z których mogą skorzystać pasażerowie.

Autobus, jak ostatnio pisaliśmy, otrzymał numer taborowy 752. Jak tłumaczą w spółce, niewiele różni się od egzemplarzy z numerami 750 - 751.

[ZT]17569[/ZT]

- Został wyposażony w silnik o mocy 285 KM spełniający normę Euro 6 oraz automatyczną skrzynię biegów Voith. Nad przednimi drzwiami, podobnie jak w Solarisach z 2013 r. , zamontowano zewnętrzne oświetlenie wejścia. Wewnątrz pojazdu są dwa monitory LCD do emisji reklam. Nowością są natomiast trzy ładowarki USB dla pasażerów oraz w pełni zabudowana kabina kierowcy. Kolejną nowością są wyświetlacze zewnętrzne o wyższej niż dotychczas rozdzielczości. Nowy krój czcionki jest dużo ładniejszy i bardziej czytelny. Uwagę zwraca również bardzo duży numer linii z tyłu pojazdu - czytamy w opisie nowego pojazdu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE