Reklama

Nowość na Podolance. Podniesie do 150 kg

Opublikowano:
Autor:

Nowość na Podolance. Podniesie do 150 kg - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Basen na Podolszycach wzbogacił się właśnie o sterowany pilotem specjalny podnośnik, który jest jednym z pierwszych takich urządzeń w kraju. Będzie to szczególne udogodnienie dla osób niepełnosprawnych. Urządzenie można swobodnie przetransportować w każde miejsce basenu.

Basen na Podolszycach wzbogacił się właśnie o sterowany pilotem specjalny podnośnik, który jest jednym z pierwszych takich urządzeń w kraju. Będzie to szczególne udogodnienie dla osób niepełnosprawnych. Urządzenie można swobodnie przetransportować w każde miejsce basenu.

Mobilny podnośnik MET 400 powinien być już od maja do dyspozycji dla osób poruszających się na wózkach lub mających problem z samodzielnym wejściem do basenu. Jego szczególną zaletą jest mobilność, a więc możliwość przesuwania go dzięki zamontowanym czterem kółkom, z czego dwa są obrotowe. Dodatkowo, dla zachowania stabilności, ma regulowane podnóżki. Siedzisko w razie potrzeby może zostać zdemontowane.

Do jego obsługi wystarczy jedna osoba (szkolenie jeszcze trwa). Wszystko odbywa się za pomocą pilota przyciskowego. Gdyby ktoś życzył sobie skorzystać z podnośnika, wystarczy zgłosić się do pracowników, w tym do ratownika.

Montowane obecnie urządzenie wyposażono w silnik elektryczny 24 V, skrzynkę sterującą, wewnętrzną baterię i ładowarkę. Maksymalnie poradzi sobie z ciężarem do 150 kg. Wysokość podnoszenia wynosi metr i dziesięć centymetrów.

Fot. UMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE