Reklama

Nowość: jeden karnet na trzy pływalnie

Opublikowano:
Autor:

Nowość: jeden karnet na trzy pływalnie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Teraz jeden karnet zapewnia wejścia na wszystkie trzy płockie baseny. To dobra wiadomość zwłaszcza dla tych, którym doskwierają przerwy techniczne odbywające się latem na pływalniach.

Teraz jeden karnet zapewnia wejścia na wszystkie trzy płockie baseny. To dobra wiadomość zwłaszcza dla tych, którym doskwierają przerwy techniczne odbywające się latem na pływalniach. 

Do tej pory każda pływalnia wydawała własną kartę abonamentową. Ale Miejski Zespół Obiektów Sportowych postanowił pójść na rękę swoim klientom i teraz karnet upoważnia do wstępu zarówno na Podolankę, jak i Jagiellonkę oraz basen przy Kobylińskiego.

- To kolejny krok, po wprowadzeniu w ubiegłym roku możliwości dokonywania płatności bezgotówkowych, ułatwiający korzystanie z obiektów należących do MZOS – chwali Piotr Gwóźdź, dyrektor MZOS.

Obecnie z powodu corocznej przerwy technicznej zamknięta jest pływalnia przy Kobylińskiego (do 31 sierpnia). Od kilku dni ci, którzy wykupili tam karnet, mogą wejść na niego na pozostałe dwa baseny.

Jest jeszcze jedna nowość. Jak zapowiada dyrektor MZOS, zgodnie z sugestiami klientów, od przyszłego miesiąca posiadacze kart abonamentowych będą również uprawnieni do korzystania z sauny na pływalni Podolanka.

Na zdjęciu: Podolanka, fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE