Reklama

Reklama

Nowe komputery, place zabaw, auto i budowa ulicy. Ile to kosztuje?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Nowe komputery, place zabaw, auto i budowa ulicy. Ile to kosztuje? - Zdjęcie główne

foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę odbyła się XXXIII sesja Rady Gminy Stara Biała. Gminy, uznawanej za jedną z najbogatszych nie tylko w powiecie płockim, ale i w całym regionie.

Reklama

Jak informuje gmina, radni jednogłośnie udzielili wójtowi Sławomirowi Wawrzyńskiemu wotum zaufania i absolutorium z wykonania budżetu za 2021 r. 

Było także kilka nowych informacji, związanych z inwestycjami. Gmina uzyskała m.in. dotację z funduszu ochrony gruntów rolnych i leśnych Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 174 tys. zł na budowę ul. Polnej w Nowych Proboszczewicach.

Budżet wzbogacił się także o 80 tys. zł - to na zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionkach.

Radni gminy Stara Biała zgodzili się m.in. na zwiększenie o 360 tys. zł wydatków dla jednostek oświatowych. Oznacza to, że np. na 130 tys. zł może liczyć SP im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym - to za zakup 31 komputerów. 

Jak informuje gmina, będą też pieniądze na remonty nawierzchni placów zabaw przy SP w Starych Proboszczewicach (szacowany koszt ok. 150 tys. zł ) oraz przy SP im. Jana Pawła II w Starej Białej (szacowany koszt ok. 80 tys. zł).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy