Reklama

Nowakowski już w piątek za barem Soho

Opublikowano:
Autor:

Nowakowski już w piątek za barem Soho - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Każdy, kto w piątek 14 marca po 21 pojawi się w Klubie Soho, będzie mógł zamówić sobie drinka, którego przygotuje mu prezydent Andrzej Nowakowski.

Każdy, kto w piątek 14 marca po 21 pojawi się w Klubie Soho, będzie mógł zamówić sobie drinka, którego przygotuje mu prezydent Andrzej Nowakowski.

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można było wylicytować między innymi zatrudnienie na jeden dzień prezydenta Płocka. Chociaż aukcja nie cieszyła się porażającym zainteresowaniem, emocji w końcówce nie brakowało.

W ostatnich sekundach najskuteczniejszy okazał się płocki biznesmen Mariusz Patrowicz, który za 1,1 tysiąca złotych postanowił zatrudnić Andrzeja Nowakowskiego w swej firmie Urlopy.pl.

Właściciel klubu Soho Tadeusz Ruszkowski nie dał jednak za wygraną i zaoferował podobną kwotę. Prezydent zgodził się na propozycję, aby na jeden dzień stanąć za barem w Soho music club & restaurant & bowling. Zgodnie z ustaleniami, jakie poczyniły obie zainteresowane strony, Andrzej Nowakowski pojawi się za barem klubu Soho w piątek 14 marca podczas imprezy, która rozpocznie się o 21, a poprowadzi ją DJ Mathi.


Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock


Czytaj również:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE