Reklama

Nowa spółdzielnia z... walkami sumo

Opublikowano:
Autor:

Nowa spółdzielnia z... walkami sumo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie wiecie, co robić w majówkę? Można się wybrać do nowego centrum rozrywki i na przykład... zabawić się w gladiatora albo powspinać się, albo uczestniczyć w walkach sumo w rozmiarach ubrań XXL.

Nie wiecie, co robić w majówkę? Można się wybrać do nowego centrum rozrywki i na przykład... zabawić się w gladiatora albo powspinać się, albo uczestniczyć w walkach sumo w rozmiarach ubrań XXL.

Nie macie jeszcze planów na weekend majowy? To mamy pewną propozycję. Może kupiliście sobie właśnie dobre sportowe buty i szukacie okazji, aby kości rozruszać w plenerze? Albo właśnie wydostaliście się z kopca dokumentów jakąś szczeliną, którą dotychczas dochodziło powietrze? Ewentualnie nadzwyczaj chętnie zrobilibyście komuś z biura przysłowiowe „kuku” w odwecie?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedź brzmi twierdząco, to jeszcze lepiej - kolejna spółdzielnia socjalna - Centrum Rozrywki Fun Park zaprasza na wielką majówkę 3 maja nad Jeziorem Ciechomickim.

Do Zaździerza warto się wybrać z kilku powodów. Pewnie, że spędzicie czas w szampańskim humorze, potańczycie, pośpiewacie, a jak mały głód zastąpi duży, to zaspokoicie apetyt tuż przy rozpalonym grillu. Jeśli tylko macie ciut powyżej 140 cm w kapeluszu, czeka na Was park linowy.

Zajmie wam to jednak nie więcej niż 40 minut, dlatego nie dajcie się zastraszyć „zaledwie” 8 metrowej ściance wspinaczkowej, pozwalającej dosłownie górować nad wszystkimi z wysokości. Dla śmiałków w duetach zostaną walki sumo w rozmiarach ubrań XXL oraz wejście na podium. Nie, nie zostaniecie uhonorowani medalem. Co najwyżej ordynarnie i znienacka zrzuceni za pomocą piankowej pałki.

Skoro przećwiczyliście już zręczność i siłę własnych mięśni, wiecie też którą techniką najskuteczniej rozłożyć przeciwnika na przysłowiowe łopatki, pora na zastosowanie odrobiny sprytu w ustrzeleniu oponenta w leśnej głuszy karabinkiem do painballa.

Ewentualnie, jeśli nie chcecie się pobrudzić, możecie poczuć się niczym Robin z Sherwood kierując strzały w sam środek tarczy rozstawionej na stanowisku łuczniczym. Dodatkowo od czerwca dla amatorów wodnych podróży będą organizowane spływy kajakowe po Jeziorze Ciechomickim. Ale bez obaw. Wszystko to oczywiście z wykorzystaniem sprzętu wysokiej klasy oraz przy obecności wyszkolonych instruktorów.

Nie czujcie się zaskoczeni informacją, że na tym nie koniec zaplanowanych atrakcji. DJ Mathi nie oderwie was od parkietu skocznymi beatami. W międzyczasie nacieszycie oczy pokazami tańca, rugby, sztuk walki i beach handball. Jeśli jednak poczujecie się zmęczeni, zaskoczcie kogoś wizerunkiem groźnego tygrysa, dzięki stanowisku do malowania twarzy albo po prostu zgłoście swój udział w którymś z konkursów, zgarniając koszulki, vouchery, kubki i inne nagrody.

Fun Park stworzyła 6-osobowa spółdzielnia socjalna, wywodząca się z tzw. ekonomii społecznej. Taka spółdzielnia prowadzi własną działalność gospodarczą. Jej członkowie po prostu prowadzą wspólnie przedsiębiorstwo i wspólnie wypracowują zysk, który nie stanowi tu celu nadrzędnego.  Zgromadzony majątek należy do wszystkich członków spółdzielni w takim samym stopniu.

To nie są kolejne banialuki. Tutaj przychody ponownie reinwestuje się w pierwotne cele bądź we wspólnotę. Organizatorzy zapewniają, że w tym sezonie nie zyski im w głowach, ale uśmiech u odwiedzających. Wraz z zapewnieniem jak najbardziej emocjonujących zmagań sportowych, kiedy już odwiedzicie Fun Park w ramach imprez firmowych, indywidualnych albo okolicznościowych.

Niezbędny wszystkim zastrzyk adrenaliny możliwy jest na terenie Ośrodka Rehabilitacji i Rekreacji „12 Dębów" w Zaździerzu, na którego terenie funkcjonuje Fun Park. Pamiętajcie, impreza startuje o godzinie 11.00. Wejściówek tysiące i jeszcze więcej. W dniu otwarcia 50% upustu, natomiast do końca maja przewidziano 20% rabatu. Obecność co najmniej pożądana! - zaprasza centrum rozrywki.


Fot. archiwum centrum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE