Reklama

Nowa impreza nad Wisłą? Wymyślcie sami

Opublikowano:
Autor:

Nowa impreza nad Wisłą? Wymyślcie sami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Towarzystwo Przyjaciół Płocka organizuje konkurs „Płockie nabrzeże (do dyspozycji płocczan)” i czeka na propozycje, jak można by ożywić nabrzeże wiślane. Do wygrania jest m.in. tablet.

Towarzystwo Przyjaciół Płocka organizuje konkurs „Płockie nabrzeże (do dyspozycji płocczan)” i czeka na propozycje, jak można by ożywić nabrzeże wiślane. Do wygrania jest m.in. tablet.

Trzeba ruszyć głową, bo organizatorzy stawiają na pomysłowość płocczan - chodzi o to, by wymyślić, jak można by wykorzystać naturalne warunki płockiego nabrzeża wiślanego. - Kierunki przedsięwzięć to imprezy o charakterze rekreacyjno-rozrywkowym, sportowo-rekreacyjnym, rozrywki masowej itp.- wyjaśniają w TPP. - Powinna to być propozycja niskonakładowa, dotychczas nierealizowania, mająca cechy interesującego widowiska, rozrywki i rekreacji lub sportu masowego połączonego z elementami rozrywki.

Najbardziej oryginalne, pomysłowe, inspirujące rozwiązania zostaną nagrodzone - do wygrania jest tablet, a także pięknie wydane publikacje i zestawy upominków. Konkurs trwa do 25 kwietnia. Zwycięzcy zostaną wybrani do 10 maja, a wyniki poznamy podczas Jarmarku Tumskiego, 25 maja.

Swoje propozycje trzeba składać na karcie zgłoszenia, którą można pobrać w siedzibie Towarzystwa (ul. Piękna 4B) albo ze strony

Szczegóły w


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE