Reklama

Nowa galeria handlowa na Podolszycach?

Opublikowano:
Autor:

Nowa galeria handlowa na Podolszycach? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Naszego czytelnika zastanowił bilbord, który stanął vis a vis salonu Hondy. Plakat zachęca do kupna działki, a na wizualizacji mamy... galerię handlową.

Naszego czytelnika zastanowił bilbord, który stanął vis a vis salonu Hondy. Plakat zachęca do kupna działki, a na wizualizacji mamy... galerię handlową.

Faktycznie - na plakacie, który ustawiono jakiś czas temu na działce na rogu Wyszogrodzkiej i Granicznej, mniej więcej naprzeciwko zakładu energetycznego z jednej strony i salonu samochodowego z drugiej,  widać nowoczesną galerię handlową, z parkingiem, stojakami na wózki. Napis głosi: teren inwestycyjny z przeznaczeniem na budynki usługowe i usługowo-handlowe o powierzchni sprzedaży powyżej 2 tys. m kw. A że niemal obok mamy cały archipelag handlowy rozpoczynający się od Leroy Merlin i Decathlonu, przez Auchan, Mazovię i Agatę, na Obi i Wiśle kończąc, nasz czytelnik pyta, czy przy Wyszogrodzkiej ma powstać kolejna galeria.

- Galerii chyba jest tam w bród,  to tylko przykładowa wizualizacja  - usłyszeliśmy w Budoplanie, który reprezentuje prywatnego inwestora w sprzedaży terenu. - Ale faktycznie, decyzja o warunkach zabudowy dopuszcza budowę w tym miejscu centrum handlowego.  Nie ma jednak projektu na taki obiekt.

Oznacza to zatem, że nowy właściciel, który kupi blisko 3,7-ha teren, będzie mógł postawić tam nową galerię, ale równie dobrze mogłoby tam powstać co innego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE