Reklama

Nitka Piłsudskiego wyłączona czy nie?

Opublikowano:
Autor:

Nitka Piłsudskiego wyłączona czy nie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Ciągle są informacje, że są objazdy, ale brakuje konkretnej wiadomości czy można przejechać ulicą Piłsudskiego, czy też została ona wyłączona z ruchu? - dopytuje nasz czytelnik.

- Ciągle są informacje, że są objazdy, ale brak konkretnej wiadomości czy można przejechać ulicą Piłsudskiego, czy też została ona wyłączona z ruchu? - dopytuje nasz czytelnik.

Nitka ulicy w kierunku centrum miała zostać wyłączona z ruchu już w środę, 13 listopada, w mieście pojawiły się tablice ostrzegające o zamknięciu głównej arterii i informujące o objazdach. A tymczasem w środę i czwartek rano wszystko wyglądało po staremu.

Dlatego nasz czytelnik pyta:. czy można przejechać ulicą Piłsudskiego, czy też została ona wyłączona z ruchu?

Rzeczywiście, doszło do małej obsuwy i nitka w kierunku centrum jeszcze wczoraj rano była przejezdna. - Ale od 14.30 w czwartek północna jezdnia została wyłączona z ruchu, obowiązuje już nowa czasowa organizacja ruchu i objazdy - informuje Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza.

Jak już pisaliśmy, aż do maja będziemy jeździć tylko po południowej jezdni w obu kierunkach. Są tam trzy pasy - dwa będą przeznaczone dla aut jadących w stronę Warszawy, jeden - w kierunku centrum. - Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać na odcinku al. Piłsudskiego od biurowca Zakładu Energetycznego do nawrotki znajdującej się po drugiej stronie torów przy przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną przy ul. Gierzyńskiego - dodaje Konrad Kozłowski.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE