Reklama

Niespokojna doba. Włamania i kradzieże

Opublikowano:
Autor:

Niespokojna doba. Włamania i kradzieże - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rzecznik płockiej policji przekazał informację na temat zdarzeń minionej doby. Nie należała ona do najspokojniejszych.

Rzecznik płockiej policji przekazał informację na temat zdarzeń minionej doby. Nie należała ona do najspokojniejszych.

Jak w codziennym raporcie poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, w ciągu minionej doby nie doszło wprawdzie do żadnego wypadku, ale nie obyło się bez kolizji. Takich mniej poważnych zdarzeń policjanci odnotowali łącznie 15 - 11 w Płocku i cztery w powiecie. Zatrzymano również jednego pijanego kierowcę w Jordanowie w gm. Gąbin.

Pełne ręce roboty mieli policjanci z pionu kryminalnego. Wśród zgłoszonych spraw rzecznik wymienia m.in. włamanie do remontowanego pomieszczenia przy Tumskiej i kradzież elektronarzędzi (wartość strat ok. 15 tys. zł), włamanie do marketu spożywczo-przemysłowego na Bielskiej i kradzież papierosów oraz artykułów przemysłowych o wartości nie mniejszej niż 4 tys. zł, a także kradzież wartego ok. 10 tys. zł peugeota 307 z Gałczyńskiego i kradzież 15 worków nawozów sztucznych o wartości 900 zł w miejscowości Sochocino – Badurki w gminie Bulkowo.

Rzecznik poinformował również, że właściciele drewnianych budynków gospodarczych w rejonie ul. Otolińskiej, które - jak opisywaliśmy wczoraj - spłonęły w pożarze, ponieśli straty w wysokości ok. 51 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE