Reklama

Nieprzyjemny, dziwny zapach. Ewakuowano mieszkańców [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Nieprzyjemny, dziwny zapach. Ewakuowano mieszkańców [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W jednym z bloków przy ul. Armii Krajowej na klatce schodowej mieszkańcy poczuli niezidentyfikowany zapach, trzeba było wzywać straż pożarną. Na miejscu jest także karetka i policja.

W jednym z bloków przy ul. Armii Krajowej na klatce schodowej mieszkańcy poczuli niezidentyfikowany zapach, trzeba było wzywać straż pożarną. Na miejscu jest także karetka i policja. 

Zgłoszenie wpłynęło przed godziną. 

- Mieszkańcy z bloku przy Armii Krajowej 78 wyczuli na klatce schodowej niezidentyfikowany, nieprzyjemny zapach – mówi rzecznik płockiej straży pożarnej, Edward Mysera. Na miejsce przyjechały wozy strażackie, w tym wysłano grupę chemiczną. - Przyrządy pomiarowe wskazały na obecność amoniaku. Ewakuowano mieszkańców. 

Strażacy szukają źródła nieprzyjemnego zapachu. - Później trzeba będzie podjąć decyzję, czy mieszkańcy będą mogli wrócić na noc do swoich mieszkań – dodaje rzecznik. Został już podstawiony autobus, gdyby była konieczność ewakuacji do lokali zastępczych. 

AKTUALIZACJA

Jak informuje Jarosław Ostrowski z płockiej policji, ktoś oblał jakąś substancją drzwi w środku klatki schodowej. - Zostały pobrane jej próbki do zbadania - mówi policjant.

Strażacy usunęli resztki substancji. Mieszkańcy mogli powrócić do swoich mieszkań. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE