Reklama

Niepokój kierowców. "Co z remontem Łukasiewicza?"

Opublikowano:
Autor:

Niepokój kierowców. "Co z remontem Łukasiewicza?" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zwrócił się do nas Czytelnik z pytaniem o postęp prac przy remoncie ul. Łukasiewicza. Okazuje się, że dziś roboty nie są wykonywane. Kiedy wrócą robotnicy?

Zwrócił się do nas Czytelnik z pytaniem o postęp prac przy remoncie ul. Łukasiewicza. Okazuje się, że dziś roboty nie są wykonywane. Kiedy wrócą robotnicy?

- Remont ul. Łukasiewicza stoi - stwierdził jeden z mieszkańców Płocka. - Nikt, nic tam nie robi, nawet w dni normalnie pracujące, a robotnicy pewnie wrócą od poniedziałku, kiedy ruch na ulicach będzie większy. 

Czy obawy mieszkańców są słuszne? O komentarz zapytaliśmy w Urzędzie Miasta. 

- Prace związane z przebudową ul. Łukasiewicza odbywają się z godnie z harmonogramem - zapewnił Konrad Kozłowski z zespołu prasowego ratusza. - W dniach 30 kwietnia, 1, 2 maja były prowadzone roboty. W dniach 3-6 maja pracownicy otrzymali urlopy, piątek 4 maja za 1 maja. 

Ograniczenie prac podyktowane było także troską o tegorocznych maturzystów. 

- Informuję także, że do MZD wpłynęła prośba od dyrektora III liceum z prośbą o ograniczenie prac i emisji hałasu na odcinku ul. Łukasiewicza w pobliżu szkoły, ze względu na trwające egzaminy maturalne - dodał Konrad Kozłowski. 

Od poniedziałku 7 maja prace będą kontynuowane.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE