Reklama

Nienasycone, niezwykłe kobiety. Plus coś na ząb

Opublikowano:
Autor:

Nienasycone, niezwykłe kobiety. Plus coś na ząb - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kuchnia Literacka Książnicy Płockiej to cykl, bijący rekordy popularności, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Kolejne spotkanie - już 3 marca.

Kuchnia Literacka Książnicy Płockiej to cykl, bijący rekordy popularności, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Kolejne spotkanie - już 3 marca.

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę - chodzi o prezentację m.in. okresów, czasów, utworów lub po prostu znanych osób w tekstach literackich, powiązanych z kulinariami. 

Już same tytuły dotychczasowych spotkań budziły spore zaciekawienie. Podczas jednego z wieczorów zastanawiano się w Książnicy przy ul. Kościuszki 6 “Czy(m) nakarmić dyktatora?” Inne tytuły to np. "Posil się (z) Moniuszką", "Okupacja od kuchni...", "Tradycyjna POSTNA, czyli Kuchni Literackiej Książnicy Płockiej niezbędny suplement…”.

Tym razem - we wtorek 3 marca o godz. 17 - temat spotkania brzmi "Nienasycone, czyli niezwykłe kobiety i ich kulturalne upodobania!". 

Teksty literackie zaprezentuje Teatr „Remedium” Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku pod kierunkiem Henryka Jóźwiaka – aktora Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Tych, którzy pojawią się w Książnicy, czeka także kulinarny pokaz w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Usług i Przedsiębiorczości w Płocku. Grupę przygotowała Elżbieta Bieniek.

Wstęp wolny. Zapraszamy do sali kolumnowej w Książnicy!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE