Reklama

Nielegalne wyścigi na Moście Solidarności. Kilkunastu kierowców wpadło

Opublikowano:
Autor:

Nielegalne wyścigi na Moście Solidarności. Kilkunastu kierowców wpadło - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejne nielegalne wyścigi na Moście Solidarności. Późnym wieczorem policjanci otrzymali informację o łamaniu prawa i natychmiast udali się na miejsce. Wylegitymowali kierowców, a piętnastu z nich zostało ukaranych mandatami.

Kolejne nielegalne wyścigi na Moście Solidarności. Późnym wieczorem policjanci otrzymali informację o łamaniu prawa i natychmiast udali się na miejsce. Wylegitymowali kierowców, a piętnastu z nich zostało ukaranych mandatami. 

Nie po raz pierwszy w tej części miasta urządzane są nielegalne wyścigi. Kierowcy co jakiś czas ścigają się czy to ul. Wyszogrodzką na wysokości galerii handlowych, czy też na nowym moście. W czwartek około 22:30 policjanci otrzymali informację o nielegalnych wyścigach odbywających się właśnie na Moście Solidarności. 

- Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego otrzymali informację o grupowaniu się pojazdów w rejonie Trasy ks. Popiełuszki i Mostu Solidarności i przekraczaniu przez kierowców dozwolonej prędkości - potwierdza Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa płockiej policji. - Policjanci natychmiast udali się na miejsce. Piętnastu kierowców zostało ukaranych mandatami karnymi. Nie poprzestajemy na tych działaniach, będziemy prowadzić wzmożone kontrole. Nie ma przyzwolenia na takie zachowania i stwarzanie zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego. 

Tym razem nikomu nic się nie stało, ale jak podkreślają policjanci, przy tak dużych prędkościach do tragedii niewiele potrzeba. 

[ZT]20184[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE