Reklama

Niedziela bez handlu. 12 sklepów w Płocku było otwartych

Opublikowano:
Autor:

Niedziela bez handlu. 12 sklepów w Płocku było otwartych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W zeszłą niedzielę inspektorzy skontrolowali 34 jednostki handlowe zlokalizowane na terenie Płocka. Zakupy można było zrobić w 12 punktach. Czy posypały się mandaty?

W zeszłą niedzielę inspektorzy skontrolowali 34 jednostki handlowe zlokalizowane na terenie Płocka. Zakupy można było zrobić w 12 punktach. Czy posypały się mandaty?

18 marca był ostatnią niedzielą tego miesiąca, podczas której obowiązywał zakaz handlu. W tym tygodniu zakupy zrobimy bez ograniczeń. Część płocczan z pewnością z tego skorzysta, ponieważ za tydzień przypada już Wielkanoc.

W zeszłą niedzielę natomiast inspektorzy pracy po raz kolejny sprawdzili, jak zakaz handlu wygląda w praktyce na terenie Płocka. Zapukali do drzwi 34 placówek handlowych.  

- Z przeprowadzonych kontroli wynika, że na terenie Płocka otwartych było 12 placówek, 22 były zamknięte - poinformowała Małgorzata Ziętek z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie. - W pięciu punktach za ladą stali członkowie rodziny właściciela, w pozostałych sam właściciel. Nie wykryto żadnych nieprawidłowości.

Przypomnijmy, że w kwietniu zakupy zrobimy tylko w jedną, ostatnią niedzielę miesiąca. 

[ZT]17580[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE