Reklama

Niedługo Zoonoooc. Jeśli chcecie tam być, jest jeszcze szansa

Opublikowano:
Autor:

Niedługo Zoonoooc. Jeśli chcecie tam być, jest jeszcze szansa  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku pierwszy rekord padł jeszcze przed Zoonooocą. W piątek rozpoczęła się rejestracja. - A już zaledwie po trzech godzinach wszystkie miejsca zarezerwowano – mówi Magdalena Kowalkowska z płockiego ogrodu zoologicznego. Dla tych, którzy nie zdążyli za pierwszym razem będzie druga szansa.

W tym roku pierwszy rekord padł jeszcze przed Zoonooocą. W piątek rozpoczęła się rejestracja. - A już zaledwie po trzech godzinach wszystkie miejsca zarezerwowano – mówi Magdalena Kowalkowska z płockiego ogrodu zoologicznego. Dla tych, którzy nie zdążyli za pierwszym razem będzie druga szansa.

999 osób, dokładnie tylu gości potrzebują do pobicia najsenniejszego rekordu Polski. Chętni znów rozbiją namiot na terenie zoo i zaczną nocą nasłuchiwać odgłosów dzikich zwierząt, a z samego rana szczęśliwcy wezmą udział w karmieniu zwierząt. - Przygotują pokarm m.in. dla pingwinów, małpek, słoni i fok, także posiłek dla leniwca – wylicza Magdalena Kowalkowska. Leniwiec nie słynie z ruchliwości. - Zaczyna ruszać się dopiero wówczas, kiedy przychodzi pora karmienia. Mogę zdradzić, że będą fajne konkursy z nagrodami i pokaz z laserami.

Zapisy na tegoroczną Zoonoooc (7-8 lipca) ruszyły 23 czerwca, jednak zainteresowanie przeszło oczekiwania pracowników ogrodu. - Rejestracja zwykle trwa kilka dni, tym razem wystarczyły zaledwie trzy godziny! - mówi Kowalkowska.

Niektórzy starali się o kilkuosobową rezerwację. Później poinformowali, że coś im wypadło i nie będą mogli uczestniczyć, w ten sposób wygospodarowano wolną pulę miejsc. Dodatkową rejestrację zoo uruchomi w środę, 28 czerwca o godz. 9.00. Już teraz pracownicy płockiego ogrodu zoologicznego dodają, że przy dużym zainteresowaniu lepiej być punktualnym.  

[ZT]15622[/ZT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE