Reklama

Niedaleko Płocka będą nagrywali sceny do serialu TVP. Szukają statystów

Opublikowano:
Autor:

Niedaleko Płocka będą nagrywali sceny do serialu TVP. Szukają statystów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chodzi o kontynuację serialu "Stulecie Winnych" realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. W najbliższą niedzielę, 22 września ekipa telewizyjna zjawi się w Sierpcu.

Chodzi o kontynuację serialu "Stulecie Winnych" realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. W najbliższą niedzielę, 22 września ekipa telewizyjna zjawi się w Sierpcu.

W związku z zaplanowanymi zdjęciami Agencja Aktorka Sceneria poszukuje statystów, mieszkańców Sierpca i okolic. Nagrania odbędą się w niedzielę w Sierpcu, dodatkowo płatne mają być przymiarki 21 września.

- W najbliższą niedzielę planujemy pierwszy dzień zdjęciowy, ale prosimy o zgłoszenia wszystkich osób, które chciałyby wziąć udział w nagraniach w kolejnych dniach - poinformowała Justyna Wiszniewa, koordynatorka projektów z warszawskiej Agencji Aktorskiej Sceneria.

Kogo szukają? Osób w wieku 16-80 lat. Wymagany odpowiedni, klasyczny wygląd z lat wojennych, co oznacza, że panie mają mieć dłuższe włosy (minimum sięgające za brodę), w naturalnym kolorze lub ufarbowane na kolor, który wygląda na naturalny, paznokcie nie powinny być pomalowane, podobnie rzęsy i brwi. Zastrzegają, że poszukują panów, którzy nie mają zapuszczonej brody, włosów wygolonych na tzw. jeżyka, mężczyźni nie mogą mieć wygolonych boków. Włosy powinny mieć przynajmniej kilka centymetrów długości. Zarówno u kobiet, jak i mężczyzn ważny jest brak widocznych kolczyków i tatuaży.

Stawka za dzień zdjęciowy - 70 zł + 30 zł płatne przymiarki w dniu 21.09.

Zgłoszenia zawierające następujące dane: imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki należy kierować na maila [email protected] z tytułem SIERPC.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE