Reklama

Niecodzienna zagadka. Trzeba odgadnąć, co to za miejsca w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Niecodzienna zagadka. Trzeba odgadnąć, co to za miejsca w Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gdy patrzymy na coś ze zbyt bliskiej perspektywy lub z dużego oddalenia, nawet dobrze znane przedmioty zmieniają swoje kształty. Takie niecodzienne zagadki są na zdjęciach Płocka wykonanych z paralotni Wojciecha Bógdała. Kto odgadnie, co jest na fotografii, może wygrać nagrodę.

Gdy patrzymy na coś ze zbyt bliskiej perspektywy lub z dużego oddalenia, nawet dobrze znane przedmioty zmieniają swoje kształty. Takie niecodzienne zagadki są na zdjęciach Płocka wykonanych z paralotni Wojciecha Bógdała. Kto odgadnie, co jest na fotografii, może wygrać nagrodę.

Tylko do najbliższej niedzieli w galerii Mazovia prezentowana jest niecodzienna wystawa związana z motoparalotniowym mistrzem świata Wojciechem Bógdałem. Można na niej obejrzeć nie tylko sprzęt, za pomocą którego zawodnik przemierza niebo, ale i fotografie lotnicze przedstawiające wybrane, charakterystyczne punkty w Płocku. To zdjęcia zagadki - kto odgadnie, co przedstawiają, powinien wypełnić kupon i oddać go do punktu informacyjnego. Kupon weźmie udział w losowaniu głównej nagrody: przelotu nad miastem z mistrzem świata.

W sobotę i w niedzielę w galerii Mazovia od godziny 14 będzie można spotkać Wojciecha Bógdała i posłuchać jego opowieści lotniczych. Pytania będzie zadawał znany płocki dziennikarz sportowy i konferansjer Bogdan Wolny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE