Reklama

Niebezpieczne zdarzenie na rondzie Wojska Polskiego [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Niebezpieczne zdarzenie na rondzie Wojska Polskiego [FILM] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rondo Wojska Polskiego uważane jest za jedno z najbardziej kolizyjnych w Płocku. Do wypadków często dochodzi z powodu przejeżdżania kierowców na czerwonym świetle.

Rondo Wojska Polskiego uważane jest za jedno z najbardziej kolizyjnych w Płocku. Do wypadków często dochodzi z powodu przejeżdżania kierowców na czerwonym świetle.

Jeden z naszych czytelników nagrał krótki filmik z bardzo niebezpiecznej sytuacji na wspomnianym rondzie, które nie bez powodu bywa nazywane rondem "dzwon". Często zdarzają się tam kolizje drogowe, z kolei z tego właśnie ronda można pojechać dalej Trasą ks. Jerzego Popiełuszki w stronę mostu, gdzie kierującym (nie tylko z Płocka) zdarza się zapomnieć o obowiązującym ograniczeniu prędkości.

Na wspomnianym nagraniu przysłanym do redakcji widać, że kierowcy z tira tak bardzo się spieszyło, że zdecydował się przejechać na czerwonym świetle. Tym samym nie tylko naruszył i zlekceważył zasady ruchu drogowego - nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Ryzykował również możliwość spowodowania wypadku na ruchliwej trasie. Na filmiku widać, jak samochody osobowe zwalniają, aby uniknąć wypadku. Tuż obok przejazdu mamy także przejście dla pieszych.

Reasumując, zachowanie kierowcy świadczy o kompletnym braku wyobraźni i brawurze połączonej z bezmyślnością. Apelujemy do kierowców o rozsądek za kierownicą, bo od odpowiedniego zachowania na drodze zależy nie tylko własne życie, ale też pasażerów, innych kierowców, przechodniów.

Jak dodaje nasz czytelnik, zdarzenie zostało zgłoszone na policję.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=95gjjYqyWT0&fbclid=IwAR3NmDM3a8eWmHDzcKmF8PNJsdTVbqsKduqcaK_KXaYzHc85fwPUHrIgzHA[/YT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE