Reklama

Niebawem zamykają dla ruchu wjazd z al. Jachowicza w ul. Dworcową

Opublikowano:
Autor:

Niebawem zamykają dla ruchu wjazd z al. Jachowicza w ul. Dworcową - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komunikacja Miejska poinformowała, że od poniedziałku, 28 października 2019 r. trzeba się liczyć z utrudnieniami, które potrwają około tygodnia. Dla ruchu będzie zamknięty od pierwszych kursów porannych do odwołania wjazd z al. Jachowicza w ul. Dworcową. W związku z tym kierowcy muszą skorzystać z objazdów.

Komunikacja Miejska poinformowała, że od poniedziałku, 28 października 2019 r. trzeba się liczyć z utrudnieniami, które potrwają około tygodnia. Dla ruchu będzie zamknięty od pierwszych kursów porannych do odwołania wjazd z al. Jachowicza w ul. Dworcową. W związku z tym kierowcy muszą skorzystać z objazdów.

Autobusy linii 20, 26 i N1 w kierunku Podolszyc kursować będą objazdem po trasie: 11 Listopada – Mickiewicza – Chopina z pominięciem przystanku zastępczego na ul. 3 Maja przy banku oraz przystanków na ul. Dworcowej. Na trasie objazdowej zatrzymają się na przystankach Obrońców Płocka i Dworzec kolejowy 04 (na ul. Mickiewicza przy Tesco).

Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdu:

1) Stanisławówka 04 (na ul. Dworcowej w kierunku dworca) – przystanek nieczynny,
2) Dworzec kolejowy 02 (na ul. Dworcowej przed skrzyżowaniem z ul. Chopina) – przystanek nieczynny; autobusy linii 20, 26 i N1 odjeżdżać będą z przystanku Dworzec kolejowy 04 na ul. Mickiewicza przy Tesco,
3) zastępczy na ul. 3 Maja przy banku – bez linii 20, 26 i N1.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE