Reklama

Niebawem koniec przebudowy al. Jachowicza. Wprowadzono zmiany

Opublikowano:
Autor:

Niebawem koniec przebudowy al. Jachowicza. Wprowadzono zmiany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dobre wieści dla kierowców są takie, że już w najbliższą sobotę przebudowywany odcinek al. Jachowicza zostanie udostępniony do ruchu. Jednocześnie potwierdzono zamknięcie skrzyżowania al. Kilińskiego z ul. 3 Maja, co nastąpi w najbliższy poniedziałek, 2 grudnia.

Dobre wieści dla kierowców są takie, że już w najbliższą sobotę przebudowywany odcinek al. Jachowicza zostanie udostępniony do ruchu. Jednocześnie potwierdzono zamknięcie skrzyżowania al. Kilińskiego z ul. 3 Maja, co nastąpi w najbliższy poniedziałek, 2 grudnia.

Już nie dwa, tylko trzy pasy do jazdy na wprost będą do dyspozycji kierowców na przebudowanym fragmencie al. Jachowicza w kierunku Podolszyc.

- Powstał nowy prawoskręt w al. Kilińskiego. W ramach przebudowy przystanek Komunikacji Miejskiej wraz z nową zatoką znajduje się na wysokość wlotu w ul. Obrońców Płocka. Dzięki temu rozwiązaniu autobusy nie będą tamowały ruchu. Nie będzie już wydzielonego prawoskrętu na stację paliw. Kierujący wjedzie na stację, korzystając z pasa służącego do jazdy na wprost. Wydłużono także lewoskręty zarówno w ul. Dworcową, jak i Otolińską - wskazuje Konrad Kozłowski z Urzędu Miasta Płocka.

Otwarcie przebudowanego fragmentu al. Jachowicza nastąpi w sobotę, 30 listopada w godz. 12.00-15.00.

Od poniedziałku 2 grudnia - na kilka dni - zostanie zamknięte skrzyżowanie al. Kilińskiego z ul. 3 Maja. Drogowcy będą tam prowadzić ostatnie prace bitumiczne. Jeśli warunki atmosferyczne będą sprzyjające, to w weekend 7-8 grudnia otworzą al. Kilińskiego dla ruchu na odcinku od al. Jachowicza do ul. Sienkiewicza.

Fot. UMP, Michał Wiśniewski / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE