Reklama

Nie zbadają alkomatem, preferowany kontakt telefoniczny. Obostrzenia w straży miejskiej

Opublikowano:
Autor:

Nie zbadają alkomatem, preferowany kontakt telefoniczny. Obostrzenia w straży miejskiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Straż Miejska w Płocku wprowadza obostrzenia, które związane są z trwającą pandemią koronawirusa. Do odwołania nie ma możliwości skorzystania w siedzibie municypalnych z badania alkomatem, a większość spraw trzeba będzie załatwić telefonicznie.

Straż Miejska w Płocku wprowadza obostrzenia, które związane są z trwającą pandemią koronawirusa. Do odwołania nie ma możliwości skorzystania w siedzibie municypalnych z badania alkomatem, a większość spraw trzeba będzie załatwić telefonicznie.

Na tym jednak nie koniec. Strażnicy, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo płocczan, wprowadzają kolejne restrykcje. Do odwołania wszyscy wchodzący do siedziby przy ul. Otolińskiej są zobowiązani do poddania się pomiarowi temperatury ciała. Wizyta w siedzibie straży powinna być z resztą czyniona tylko w nagłych, pilnych przypadkach.

- Podkreślamy, że funkcjonariusze straży miejskiej od początku pandemii podejmują niezbędne czynności na rzecz zapewnienia porządku publicznego oraz bezpieczeństwa mieszkańców w sytuacjach niecierpiących zwłoki - podaje Jolanta Głowacka, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Płocku. - Prosimy o to, by przemyślane zgłoszenia kierować telefonicznie pod nr 986 - podaje.

W przypadku wykroczeń - chociażby w ruchu drogowym - strażnicy miejscy pozostawiają zawiadomienia, do których należy się odnieść najpierw telefonicznie, pisemnie lub drogą elektroniczną, bez konieczności stawiennictwa w jednostce.

- W przypadku konieczności stawiennictwa zostanie wysłane stosowne zawiadomienie - z konkretnym terminem - wyjaśnia Głowacka. - Zainteresowani zostaną powiadomieni drogą mailową lub listowną - dodaje.

Siedziba płockich strażników będzie otwarta w godz. 7.30 – 13.30 oraz 15.30 – 21.00. Interesant wchodząc do siedziby SM musi mieć zakryty nos i usta oraz zdezynfekować ręce. Nadal do dyspozycji wszystkich osób pozostają numery telefonów dostępne na stronie internetowej straży miejskiej w Płocku tj. strazmiejska.plock.eu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE