Reklama

Nie zapomnijcie przestawić aut. Mogą je odholować

Opublikowano:
Autor:

Nie zapomnijcie przestawić aut. Mogą je odholować - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypominamy, że dziś wieczorem po raz kolejny na teren Orlenu przejadą pojazdy nienormatywne. Kierowcy ponownie są proszeni o zabranie swoich samochodów.

Przypominamy, że dziś wieczorem po raz kolejny na teren Orlenu przejadą pojazdy nienormatywne. Kierowcy ponownie są proszeni o zabranie swoich samochodów.

Tym razem przejazd zaplanowano 28 lutego. Kierowcy powinni przestawić własne pojazdy. Urzędnicy z płockiego Ratusza proszą o nieparkowanie w zatokach postojowych przy ulicach: Targowa – Gwardii Ludowej – Łukasiewicza – Długa w godzinach od 22.00 do 5.00. Szczególnie dotyczy to kierowców korzystających z zatoczek parkingowych od strony ogródków działkowych na ul. Gwardii Ludowej, gdzie nastąpi zmiana organizacji ruchu.

- Organizator przejazdu nienormatywnego poinformuje dodatkowo kierowców o konieczności uprzątnięcia pojazdów z trasy przejazdu oraz wprowadzi czasową organizację ruchu – dodaje Konrad Kozłowski z zespołu prasowego Ratusza. - Uwaga! Niezastosowanie się do czasowej organizacji ruchu i poleceń służb będzie skutkowało odholowaniem pojazdu na koszt właściciela w dniu 28 lutego 2017 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE