Reklama

Nie zapomnijcie przestawić aut, aby nie zostały odholowane

Opublikowano:
Autor:

Nie zapomnijcie przestawić aut, aby nie zostały odholowane - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypominamy, że w czwartek w nocy ulicami Płocka przejadą większe ciężarówki do Orlenu. Będzie zmieniona organizacja ruchu.

Przypominamy, że w czwartek w nocy ulicami Płocka przejadą większe ciężarówki do Orlenu. Będzie zmieniona organizacja ruchu.

- W związku z planowanym przejazdem pojazdów nienormatywnych w dniu 2 lutego 2017 w godzinach: 22:00 - 5:00 dnia następnego, ulicami: Targowa – Bielska – Gwardii Ludowej – Łukasiewicza – Długa, nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów – uprzedza Konrad Kozłowski z zespołu medialnego Ratusza.

[ZT]14358[/ZT]

Kierowcy są proszeni, aby nie parkowali w zatoczkach parkingowych na trasie przejazdu (zwłaszcza na ul. Gwardii Ludowej). Jeśli nie zastosują się do zmienionej organizacji ruchu lub poleceń służb porządkowych, pojazd może zostać odholowany na koszt właściciela.

Pojazdy dostarczą elementy do Orlenu. W biurze prasowym koncernu wyjaśniają: - Przejazd pojazdów z ponadnormatywnym ładunkiem wymienionymi ulicami Płocka, związany jest z dostawą elementów nowej kolumny próżniowej, która zostanie zainstalowana podczas zaplanowanej w tym roku modernizacji instalacji Destylacji Rurowo-Wieżowej III (DRW III). Instalacja znajdująca się w części rafineryjnej płockiego Zakładu Produkcyjnego, służy do rozdziału surowca na różnego typu frakcje - składniki w kolumnach destylacyjnych. Jej unowocześnienie umożliwi poprawę efektywności przerobu w celu zwiększenia uzysku produktów wysokomarżowych służących między innymi do produkcji olejów na instalacjach Hydroodsiarczania Olejów Napędowych i Hydrokrakingu. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE