Reklama

Nie popełniajcie tego błędu. Nie wpuszczajcie obcych osób do domu

Opublikowano:
Autor:

Nie popełniajcie tego błędu. Nie wpuszczajcie obcych osób do domu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na drogach było raczej spokojnie, bez wypadków, wydarzyły się dwie kolizje w Płocku. W policyjnym raporcie z minionej doby policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek wymienia natomiast dwie kradzieże. Policja ponownie apeluje, aby nie zapraszać do mieszkania obcych osób, a już zwłaszcza w sytuacji, kiedy oszczędności trzyma się w domu, a nie w banku.

Na drogach było raczej spokojnie, bez wypadków, wydarzyły się dwie kolizje w Płocku. W policyjnym raporcie z minionej doby policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek wymienia natomiast dwie kradzieże. Policja ponownie apeluje, aby nie zapraszać do mieszkania obcych osób, a już zwłaszcza w sytuacji, kiedy oszczędności trzyma się w domu, a nie w banku. 

Obie kradzieże wydarzyły się we wtorek, 18 lipca. Do jednej doszło w Nowym Duninowie, właściciel nie nacieszył się długo oplem insignia wartym 50 tys. zł. Policję poinformowano także o kradzieży w Gąbinie, której dokonała para, mężczyzna i kobieta.

- Z relacji pokrzywdzonej wiemy, że mieli mieli śniadą cerę – mówi policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek. - Kobieta weszła do domu i rozmawiała z pokrzywdzoną, starszą mieszkanką Gąbina, natomiast w tym czasie mężczyzna przeszukał pomieszczenia mieszkalne i ukradł pieniądze w kwocie kilku tysięcy złotych.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE