Reklama

Nie ma fotoradaru, są dziury w jezdniach

Opublikowano:
Autor:

Nie ma fotoradaru, są dziury w jezdniach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypominamy, że do końca ferii straż miejska nie ustawia swojego fotoradaru na żadnej z ulic.Za to na wielu drogach potworzyły się dziury, które trzeba załatać, co będzie oznaczało utrudnienia w ruchu.

Przypominamy, że do końca ferii straż miejska nie ustawia swojego fotoradaru na żadnej z ulic.Za to na wielu drogach potworzyły się dziury, które trzeba załatać, co będzie oznaczało utrudnienia w ruchu.

Miejski Zarząd Dróg poinformował nas, że we wtorek 5 lutego prowadzone będą bieżące naprawy ubytków w jezdni. Wiąże się to, niestety, z miejscowymi utrudnieniami w ruchu. Brygady remontowe używające recyklera pracować będą nad naprawą ubytków w jezdniach na ulicach: Góry, Łąckiej, Ciechomickiej, Łukasiewicza, Kilińskiego, 3 Maja, 1 Maja, Kościuszki oraz przy Placu Obrońców Warszawy.

MZD przekazał również informację, że wszystkie drogi na terenie Płocka są przejezdne i czarne. Przypominamy również poruszającym się po Płocku kierowcom, że w okresie ferii zimowych nie pracuje fotoradar będący na wyposażeniu Straży Miejskiej.

O koszmarnych dziurach czytaj też:  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE