Reklama

Nie było litości podczas tej akcji. Kolejni kierowcy pozbawieni prawa jazdy

Opublikowano:
Autor:

Nie było litości podczas tej akcji. Kolejni kierowcy pozbawieni prawa jazdy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci posumowali miniony weekend. Jedni kierowcy zostali zatrzymani za jazdę w stanie nietrzeźwym, inni za nadmiernie szybką jazdę. Największe straty dotyczą sklepu przy ul. Dobrzyńskiej, o wiele większe niż w przypadku zniszczonej witryny sklepowej.

Policjanci posumowali miniony weekend. Jedni kierowcy zostali zatrzymani za jazdę w stanie nietrzeźwym, inni za nadmiernie szybką jazdę. Największe straty dotyczą sklepu przy ul. Dobrzyńskiej, o wiele większe niż w przypadku zniszczonej witryny sklepowej.

Nie wydarzył się żaden wypadek, natomiast kolizji było całkiem sporo: 17 na terenie Płocka, jedna w powiecie płockim. Policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców: w Płocku na ul. Harcerskiej i Długiej oraz w m. Goślice.

Prowadzona akcja "Prędkość" zakończyła się utratą prawa jazdy dla trzech kierujących.

- Policjanci płockiej drogówki, podczas wczorajszych wzmożonych działań pn. "Prędkość”, zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami 3 kierującym przekraczającym dwukrotnie dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym - poinformowała sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

W niedzielę grasowali złodzieje i wandale. Na ul. Bielskiej uszkodzono witrynę sklepową. straty oszacowano na 1,5 tys. zł, podobnie jak w przypadku uszkodzenia opon i powłoki lakierniczej forda zaparkowanego na ul. Kochanowskiego. W raporcie z minionego weekendu mamy także kradzież elementów miedzianych instalacji chłodniczej sklepu spożywczo – przemysłowego na ul. Dobrzyńskiej. Straty, jak dopowiada policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, wyniosły 50 tys. zł.

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego nie będą pełnić służby w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE