Reklama

Nie będzie transmisji kabaretonu z Płocka

Opublikowano:
Autor:

Nie będzie transmisji kabaretonu z Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ile osób siadało przed telewizorami, aby pośmiać się żartów serwowanych przez kabarety w płockim amfiteatrze? Ile osób lubiło szybką migawkę na płockie Tumy, ciesząc się z faktu, że to z naszego miasta idzie transmisja na żywo, którą oglądają tysiące osób? Dla nich wszystkich mamy złą wiadomość.

Ile osób siadało przed telewizorami, aby pośmiać się żartów serwowanych przez kabarety w płockim amfiteatrze? Ile osób lubiło szybką migawkę na płockie Tumy, ciesząc się z faktu, że to z naszego miasta idzie transmisja na żywo, którą oglądają tysiące osób? Dla nich wszystkich mamy złą wiadomość.

Kabaret Paranienormalni poinformował na swoim profilu na Facebooku, że widzowie przed telewizorami nie mają co liczyć na transmisję na żywo z Płocka. Niestety, to nie żart.

- Na 4 dni przed Płocką Nocą Kabaretową TVP drogą mailową poinformowała nas o kolejnej „Dobrej Zmianie" – piszą satyrycy. - "Nie będzie kabaretu, będzie chór". Władze telewizji zdecydowały, że kabareton, który w Płocku odbywa się po raz dziesiąty, tym razem obejrzą tylko widzowie w amfiteatrze. Transmisja live, która gromadziła przed telewizorami kilka milionów widzów, została odwołana. Pozostajemy w szoku, mając nadzieję, że kabareton pojawi się jeszcze tego lata w innej stacji (oby nie stacji Warszawa Centralna).

Decyzja jest zaskakująca i najwidoczniej nagła, ponieważ wchodząc nawet na główną stronę TVP wciąż widnieje informacja o transmisji na żywo, która miała rozpocząć się o godzinie 20.05 i zakończyć tuż przed północą. Na Facebooku ilość komentarzy pod wpisem przekroczyła już pół tysiąca. Użytkownicy piszą, że "im ręce opadają" i to jakaś "paranoja", pytają za co mają w takim razie płacić abonament, a nawet z nutką złośliwości proponują, aby w zamian puścić wywiad z panią premier. Wówczas z pewnością będzie "porównywalna" oglądalność. Stacji gratulują "dobrej zmiany".

Podobną wiadomość wstawił na swoim profilu kabaret Formacja Chatelet. - NAJWIĘKSI JAJCARZE w naszym kraju???? Paranienormalni Profil Oficjalny? Kabaret Skeczów Męczących? Kabaret Nowaki? Kabaret K2? Otóż NIE!!! To władze TVP!!! Ich decyzja wprawiła nas wszystkich w osłupienie - 4 dni przed X Płocką Nocą Kabaretową dowiedzieliśmy się, że TRANSMISJI LIVE NIE BĘDZIE. Oglądać nas będą mogli tylko Widzowie w amfiteatrze... zostaliście - trochę przez przypadek - Wybrańcami, a nam pozostaje tylko spuentować całą sytuację hasłem: BAREJA WIECZNIE ŻYWY!!! Do zobaczenia na występach... i być może w innej telewizji...

A tak sytuację komentuje Kabaret Skeczów Męczących na Facebooku: - Mamy złe wiadomości... tak te o 19:30. Poza tym, nasza kochana telewizja, wkrótce narodowa w dniu dzisiejszym, 4 dni przed wydarzeniem, zdjęła z ramówki Jubileuszową X Płocką Noc Kabaretową. Kabaretonu na żywo, tym samym w telewizji nie będzie. Oficjalne stanowisko TVP prawdopodobnie niedługo poznamy, póki co możemy się tylko domyślać, że władze TVP zrobiły to z oszczędności. Jaka to oszczędność ? Przede wszystkim stresu dla ekipy rządzącej. A teraz dobre wiadomości: widzów w amfiteatrze zapewniamy że wydarzenie się odbędzie, w niezmienionym składzie, na najwyższym możliwym poziomie, zostanie zarejestrowane i mamy nadzieję, niedługo wyemitowane, w innej stacji. Tym samym oficjalnie żegnamy się z widzami telewizji publicznej, a was kochani zapraszamy na nasze występy na żywo. Głowy do góry "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie".

X Plocka Noc Kabaretowa "Olimpiada Uśmiechu" odbędzie się 1 maja. W amfiteatrze mają wystąpić Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Novaki, Formacja Chatelet, kabaret K2, Łowcy B, Weźrzesz. Ponadto widzów będą bawić Artur Andrus, Marian Opania i Wiktor Zborowski.

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE