Reklama

Nazwa dla mostu ku pamięci Czerwca 1976

Opublikowano:
Autor:

Nazwa dla mostu ku pamięci Czerwca 1976 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkaniec Płocka złożył wniosek o nadanie nazwy „Most Płockiego Czerwca 1976 r.” przeprawie mostowej znajdującej się w pobliżu stadionu Wisły Płock.

Mieszkaniec Płocka złożył wniosek o nadanie nazwy „Most Płockiego Czerwca 1976 r.” przeprawie mostowej znajdującej się w pobliżu stadionu Wisły Płock.

Dwa lata temu Konrad Kozłowski wystąpił z listem otwartym, w którym zawarta została propozycja nazwania przeprawy mostowej na ulicy Łukasiewicza (w stronę PKN Orlen) Mostem Płockiego Czerwca 1976 roku. Tematem zajęły się lokalne media, wśród których nie mogło zabraknąć również Portalu Płock.

Dyskusja w tej sprawie była dość burzliwa. Niestety, emocje szybko opadły, a tematem nie zechciał zainteresować się żaden z płockich radnych. – Po dwóch latach od rozpoczęcia dyskusji na ten temat zgodnie z procedurą złożyłem samodzielnie oficjalny wniosek o nadanie nazwy – poinformował Konrad Kozłowski. – Na początku października otrzymałem oficjalną odpowiedź, że zespół ds. nazewnictwa ulic Urzędu Miasta Płocka rozpatrzy propozycję na najbliższym posiedzeniu.

Zobacz, co pisaliśmy na ten temat dwa lata temu:


Fot. Konrad Kozłowski

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE