Reklama

Nawet 300 osób na wspólnym Wielkanocnym Śniadaniu

Opublikowano:
Autor:

Nawet 300 osób na wspólnym Wielkanocnym Śniadaniu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To już szóste spotkanie wielkanocne z udziałem biskupa płockiego Piotra Libery. Wyjątkowe Śniadanie Wielkanocne odbędzie się na dziedzińcu Caritas Diecezji Płockiej przy ul. Sienkiewicza 34 w Płocku.

To już szóste spotkanie wielkanocne z udziałem biskupa płockiego Piotra Libery. Wyjątkowe Śniadanie Wielkanocne odbędzie się na dziedzińcu Caritas Diecezji Płockiej przy ul. Sienkiewicza 34 w Płocku.

Tradycyjny żur staropolski oraz paczka na świąteczny stół zostaną przygotowane dla płocczan, którzy w Niedzielę Wielkanocną 1 kwietnia 2018 roku wezmą udział w VI Śniadaniu Wielkanocnym. Biskup płocki Piotr Libera zaprosił na nie osoby samotne, bezdomne i ubogie.

VI Śniadanie Wielkanocne rozpocznie się po Mszy św. rezurekcyjnej w katedrze, ok. godz. 8.00. Weźmie w nim udział biskup płocki Piotr Libera, który złoży wszystkim życzenia.

- Osoby ubogie, bezdomne i samotne, które nie mogą zasiąść do wielkanocnego stołu z bliskimi, zaproszone są na dziedziniec Caritas Diecezji Płockiej przy ulicy Sienkiewicza 34 w Płocku - informuje Elżbieta Grzybowska, rzeczniczka prasowa Diecezji Płockiej. - Tam zostaną poczęstowane żurem staropolskim z jajkiem i kiełbasą. Poza tym otrzymają do domu świąteczną paczkę. Znajdzie się w niej chleb, wędlina, babka wielkanocna i słodycze.

Gorący posiłek zapewni Caritas Diecezji Płockiej - organizator przedsięwzięcia. Organizatorzy spodziewają się udziału około 250-300 osób. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE