Reklama

Nawet 250 uczestników. Ulicami starówki przejdzie barwny korowód

Opublikowano:
Autor:

Nawet 250 uczestników. Ulicami starówki przejdzie barwny korowód - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W nadchodzący weekend można przebierać w spektaklach teatralnych. Niebawem rozpoczyna się Ogólnopolski Festiwal Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA 2019. W tym roku uczestnicy przejdą w barwnym korowodzie w piątek, 14 czerwca.

W nadchodzący weekend można przebierać w spektaklach teatralnych. Niebawem rozpoczyna się Ogólnopolski Festiwal Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA 2019. W tym roku uczestnicy przejdą w barwnym korowodzie w piątek, 14 czerwca.

Inauguracja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA 2019 z udziałem młodych artystów z Nadarzyna, Teresina, Warszawy, Zielonej Góry, Sulejówka, Łodzi, Płocka, Świdnicy czy Krakowa odbędzie się w czwartek, 13 czerwca.

Dla uczestników zostaną dodatkowo zorganizowane warsztaty taneczne, wokalne, teatralne, plastyczne, zawody sportowe. W piątek wszyscy przejdą w barwnym korowodzie ul. Tumską i Grodzką na Stary Rynek. Początek o godz. 10.00 przed siedzibą Młodzieżowego Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku (Tumska 9a - zbiórka od 9.45).

PROGRAM:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE