Reklama

Nastolatek skakał po dachu samochodu

Opublikowano:
Autor:

Nastolatek skakał po dachu samochodu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyczyny młodego wandala jedna ze spraw, którymi w miniony weekend zajmowali się policjanci z pionu kryminalnego płockiej komendy.

Wyczyny młodego wandala jedna ze spraw, którymi w miniony weekend zajmowali się policjanci z pionu kryminalnego płockiej komendy.

Płockim policjantom udało się złapać młodego wandala, który w niedzielę postanowił poskakać po cudzym aucie zaparkowanym przy ul. Warszawskiej. Wyczyny nastoletniego płocczanina (chłopak w kwietniu kończy 17 lat) spowodowały zniszczenia dachu i pokrywy silnika samochodu, a właściciel opla astry wycenił straty na ok. 1,5 tys. zł. - Z powodu niepełnoletniości sprawcy sprawa została skierowana do Wydziału Rodzinnego płockiego sądu - zapowiada rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

Spośród pozostałych spraw, którymi zajmowali się w weekend płoccy policjanci, rzecznik wymienia m.in. kradzież narzędzi z samochodu w Maszewie Dużym (straty to ok. 2,4 tys. zł), włamanie do samochodu zaparkowanego w Płocku przy ul. 3 Maja i kradzież portfela z pieniędzmi i dokumentami  (wartość strat to ok. 500 zł), a także kradzież aluminiowej belki z markizy okiennej przy Starym Rynku (straty wyniosły ok. 2,5 tys. zł).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE