Reklama

Napad na stację benzynową! "Napastnik miał przedmiot przypominający broń!"

Opublikowano:
Autor:

Napad na stację benzynową! "Napastnik miał przedmiot przypominający broń!" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na Orlen w Gąbinie wdarł się zamaskowany napastnik i grożąc przedmiotem przypominającym broń miał zażądać wydania pieniędzy. To zdarzenia z dzisiejszego poranka. Sprawę prowadzi policja.

Na Orlen w Gąbinie wdarł się zamaskowany napastnik i grożąc przedmiotem przypominającym broń miał zażądać wydania pieniędzy. To zdarzenia z dzisiejszego poranka. Sprawę prowadzi policja.

- Z informacji jakie uzyskaliśmy od jednego z czytelników portalu wynika, że do stacji wszedł zamaskowany mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń. Zażądał od pracowników wydania pieniędzy - podaje portal TerazGąbin.pl. 

Mamy komentarz policji w tej sprawie.

- Pracownicy wydali napastnikowi gotówkę, żaden z nich nie ucierpiał. Póki co nie znamy jeszcze dokładnych okoliczności tego zdarzenia, czynności są w toku - mówi nam oficer prasowy KMP w Płocku, Krzysztof Piasek.

AKTUALIZACJA 23.04

- Do zdarzenia doszło ok. godz. 5 nad ranem - poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP w Płocku. - Do stacji w Gąbinie przy ul. Składkowskiego wszedł mężczyzna w kominiarce, cały ubrany na czarno. Groził obsłudze przedmiotem przypominającym broń. Mężczyzna ukradł kilkaset złotych po czym wybiegł. 

Każdy, kto w piątek 20 kwietnia ok. godz. 5.00 przejeżdżał w okolicach stacji i zauważył mężczyznę ubranego w ciemny strój lub posiada nagranie z rejestratora jazdy proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku: 24 266 15 60; 24 266 16 00; 24 266 16 01 oraz pod nr tel. alarmowych 997 i 112.

Policja gwarantuje anonimowość.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE