Reklama

Napad na salon gier. Jest wniosek o areszt

Opublikowano:
Autor:

Napad na salon gier. Jest wniosek o areszt - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ostatnią niedzielę, we wczesnych godzinach rannych miał miejsce napad na całodobowy salon gier znajdujący się przy ul. Kochanowskiego. Jeszcze tego samego dnia policja zatrzymała w związku z tą sprawą dwóch mężczyzn. Wczoraj obaj zostali aresztowani.

W ostatnią niedzielę, we wczesnych godzinach rannych miał miejsce napad na całodobowy salon gier znajdujący się przy ul. Kochanowskiego. Jeszcze tego samego dnia policja zatrzymała w związku z tą sprawą dwóch mężczyzn. Wczoraj obaj zostali aresztowani.

 

Jak już pisaliśmy, w niedzielny poranek o godzinie 4.15 do całodobowego salonu gier wszedł mężczyzna, który trzymał w ręku przedmiot przypominający broń. Kiedy zażądał utargu, pracownik salonu w obawie o własne bezpieczeństwo, wydał napastnikowi pieniądze, po czym sprawca wyszedł i oddalił się w nieznanym kierunku.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali w związku z napadem dwóch mężczyzn w wieku 41 i 30 lat. Starszy okazał się mieszkańcem Płocka, natomiast młodszy powiatu kutnowskiego. W wyniku kolejnych ustaleń prokurator mógł obu zatrzymanym postawić zarzut dokonania rozboju. - We wtorek, 29 lipca wobec mężczyzn zasądzono areszt na okres trzech miesięcy - poinformował właśnie rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia w kodeksie karnym przewidziana jest kara pozbawienia wolności na okres co najmniej trzech lat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE