Reklama

Nakrętkowy konkurs rozstrzygnięty [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Nakrętkowy konkurs rozstrzygnięty [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczestnicy konkursu „Nakrętka na Wagę Zdrowia” udowodnili, że można połączyć ekologię z działaniami charytatywnymi.

Uczestnicy konkursu „Nakrętka na Wagę Zdrowia” udowodnili, że można połączyć ekologię z działaniami charytatywnymi.

Organizatorzy konkursu chcieli nie tylko połączyć działania ekologiczne z charytatywnymi, ale również nawiązać współpracę z różnymi instytucjami i placówkami. Przede wszystkim oświatowymi.
Fundacja Portal FM – Pomagamy Dzieciom stara się uświadamiać dzieci i młodzieży, że każdy człowiek jest zobowiązany do dbania o przyrodę Chociażby dlatego, że jest jednym z jej elementów.

– Jednym z celów prowadzonych przez nas akcji jest uświadomienie wszystkim, jak ważny jest recykling. Dlatego zorganizowaliśmy konkurs, zapraszając do współpracy szkoły i przedszkola – powiedział Portalowi Płock Piotr Nosarzewski, prezes Fundacji Portal FM – Pomagamy Dzieciom. – Uczestnicy konkursu musieli zebrać jak najwięcej plastikowych nakrętek. Wyniki zostały ogłoszone Gimnazjum nr 4 im. Obrońców Płocka 1920 r. w Płocku.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Płońsku zaprezentowały inscenizację „Dbajmy o przyrodę” przygotowaną pod kierunkiem Doroty Przyborowskiej. Iwona Kobylańska z SP 2 Płock wraz ze swoimi uczniami przedstawiła piosenki ekologiczne. A uczennice i uczniowie Gimnazjum nr 4 w Płocku odegrali mini-przedstawienie „Jaś i Małgosia w ekologicznym lesie”.

W kategorii 7-12 lat najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 21 w Płocku. Tuż za nią uplasowały się Świetlica Miejska „Przytulisko” w Płocku oraz Klub Profilaktyki Środowiskowej „Przyjaciele” i Szkoła Podstawowa w Rogozinie. Najlepszym z przedszkoli były „Ekoludki: z Płocka przed niepublicznym przedszkolem „Modrzewiowa” w Płocku i przedszkolem „Kolorowe Kredki” w Płocku.

Fot. Portal FM - Pomagamy Dzieciom

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE