Reklama

Najnowocześniejsza sala zabaw w Płocku już otwarta

Opublikowano:
Autor:

Najnowocześniejsza sala zabaw w Płocku już otwarta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fikołki w Galerii Mazovia działają od 29 września, a w ciągu pierwszych 10 dni od otwarcia obiekt odwiedziło ponad 2,5 tys. dzieci. Dzieci i nastolatkowie korzystali z takich atrakcji jak arena laserowa, ścianka wspinaczkowa, kącik malucha, 3-poziomowa konstrukcja zabawowa. Rodzice w tym czasie odpoczywali w kawiarni.

Fikołki w Galerii Mazovia działają od 29 września, a w ciągu pierwszych 10 dni od otwarcia obiekt odwiedziło ponad 2,5 tys. dzieci. Dzieci i nastolatkowie korzystali z takich atrakcji jak arena laserowa, ścianka wspinaczkowa, kącik malucha, 3-poziomowa konstrukcja zabawowa. Rodzice w tym czasie odpoczywali w kawiarni.

Sercem sali zabaw jest trzypoziomowa konstrukcja wyposażona m.in. w kilka rodzajów zjeżdżalni, tyrolkę czy sieć Spidermana. Z myślą o najmłodszych gościach powstał kącik malucha. Fanów sportu ucieszy z pewnością fakt, że sala jest wyposażona w boisko do piłki nożnej. Mali sportowcy do wyboru mają również osiem tras ścianki wspinaczkowej, które są dostosowane do wieku i umiejętności dzieci.

Dużą popularnością cieszy się X Laser Arena, czyli laserowy paintball oraz labirynt laserowy. Arena jest doskonałą formą integracji dla rodzin, firm i grup znajomych. Można organizować rozgrywki np. między dwiema klasami. Gra uczy działania w zespole, celności i strategii. Z tego powodu Arena doskonale sprawdzi się jako miejsce organizacji urodzin, integracji pracowniczych, wieczorów kawalerskich i spotkań grup szkolnych. Młodsi adepci mogą sprawdzić swoich sił w labiryncie laserowym, w którym układ laserów dostosowuje się do umiejętności gracza. Tutaj potrzebna jest koncentracja, czujność i dokładność.

Fikołki otwarte są przez 7 dni w tygodniu – również w niehandlowe niedziele. Sala jest więc doskonałym miejscem na weekendowy wypad całą rodziną. Podczas gdy dzieci będą korzystały z atrakcji, rodzice mogą zrelaksować się w kawiarni, w której serwowana jest świeżo parzona kawa, soki, przekąski i desery.

Sala Zabaw w Galerii Mazovia organizuje urodziny dla dzieci w 4 dedykowanych salach urodzinowych. Dwie z nich, sala kulinarna i eksperymentów, idealnie sprawdza się na urodziny tematyczne. Nie ma niczego przyjemniejszego, jak gotowanie w grupie znajomych lub warsztaty naukowe w trakcie imprezy urodzinowej. Lista dodatkowych zajęć ogólnorozwojowych i hobbystycznych znajduje się na stronie internetowej oraz jest dostępna w recepcji. A już 31 października impreza z okazji Halloween, podczas którego przewidziane są takie atrakcje jak straszne Roboty, wyrzutnia cukierków, pokazy eksperymentów, kocioł magicznej mgły czy Mini Disco. Na balu mile widziane są przebrania. Więcej informacji o wydarzeniu: https://fikolki.pl/pl/galeria-mazovia-plock/news/103/halloween-w-fikolkach

 

Sala Zabaw Fikołki Płock | Galeria Mazovia | ul. Wyszogrodzka 127
www.fikolki.pl | tel. 500 200 200 | www.facebook.com/FikolkiPlock

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE