Reklama

Najmłodsi płocczanie będą mogli spotkać św. Mikołaja

Opublikowano:
Autor:

Najmłodsi płocczanie będą mogli spotkać św. Mikołaja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To już ostatnie przedstawienia w tym roku. Najmłodsi widzowie w 2017 roku w Spółdzielczym Domu Kultury mogli obejrzeć dziesięć przedstawień. Ostatnie będzie utrzymane w świątecznym klimacie.

To już ostatnie przedstawienia w tym roku. Najmłodsi widzowie w 2017 roku w Spółdzielczym Domu Kultury mogli obejrzeć dziesięć przedstawień. Ostatnie będzie utrzymane w świątecznym klimacie. 

Przedstawienia w SDK-u odbywały się w ramach projektu „Orlen dla Płocka - dzieciństwo z uśmiechem”. Najbliższe, ostatnie w tym roku będzie już dziesiątym. Już w najbliższą niedzielę 3 grudnia młodzi (4-9 lat) widzowie będą mogli zobaczyć „Tajemnicze Przypadki Świętego Mikołaja”. 

Owe przypadki będzie chciał opisać reporter. 

- Zależy mu oczywiście na tym, aby opisać te największe sekrety. Napotkane przez niego elfy opowiadają mu historię z życia dobrego dziadunia. O tym jak był na Dzikim Zachodzie, czego nauczył piratów, którzy go porwali, w czym pomógł ufoludkom. Reporter tak angażuje się w pisanie o Mikołaju, że zapomina o świętach, a jego rodzina spędza je bez niego. Na szczęście Święty Mikołaj ma pewien plan…

Przedstawienie będzie zaprezentowane dwukrotnie: o 11:00 i o 14:00. Darmowe zaproszenia można odbierać w SDK przy ul. Krzywoustego 3, w środę i czwartek od godziny 17:00. Jedna osoba może otrzymać dwie wejściówki, a na jedno zaproszenie może wejść jeden rodzic z jednym dzieckiem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE