Reklama

Najlepsza lokata? Inwestuj w fotowoltaikę! Teraz możesz...

Opublikowano:
Autor:

Najlepsza lokata? Inwestuj w fotowoltaikę! Teraz możesz... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Działająca na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych firma Eprosument S.A. ma już na koncie kilkaset wykonanych instalacji PV, a także zakontraktowane zlecenia na kilka milionów złotych. Spółka chce przyspieszyć swój rozwój, pozyskując dodatkowe fundusze poprzez crowdfunding.

Działająca na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych firma Eprosument S.A. ma już na koncie kilkaset wykonanych instalacji PV, a także zakontraktowane zlecenia na kilka milionów złotych. Spółka chce przyspieszyć swój rozwój, pozyskując dodatkowe fundusze poprzez crowdfunding.

Eprosument S.A. to lider na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w centralnej Polsce. Spółka powstała w 2015 roku we Włocławku. Właśnie ze stolicy Kujaw pochodzi kapitał założycielski oraz ponad połowa 30-osobowego zespołu specjalistów. W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnienie w firmie będzie nadal rosło.

W ubiegłym roku spółka zanotowała czterokrotny wzrost sprzedaży w porównaniu do roku 2017. Natomiast według stanu na połowę tego roku miała już na koncie wykonanie ponad 500 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy przekraczającej 3000 kW, a wartość zakontraktowanych zleceń na rok 2020 przekroczyła już znacząco 5 mln zł!

W przyszłym roku spółka planuje zwiększenie przychodów do poziomu 27 mln zł i wejście do grona głównych graczy na krajowym rynku prosumenckim, w czym ma pomóc sprzedaż akcji w ramach finansowania  społecznościowego (ang. crowdfunding).

 Crowdfunding to  forma finansowania różnego rodzaju projektów przez społeczność wokół tych projektów zorganizowaną. Przedsięwzięcie jest w takim przypadku finansowane poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem.

– Eprosument chce pozyskać od społecznościowego akcjonariatu 2,5 mln zł na dalszy rozwój. Rynek rozwiązań OZE rozwija się bardzo dynamicznie, a my razem z nim, stąd potrzeba pozyskania kapitału na rozwój za pośrednictwem emisji akcji – mówi Michał Szczepański, prezes zarządu Eprosument S.A.

Nie tylko fotowoltaika

Spółka oferuje oprócz fotowoltaiki dodatkowe rozwiązania, które będą mieć komplementarny charakter, pozwalając prosumentom na wygenerowanie dodatkowych oszczędności dzięki własnej produkcji energii. Oferta obejmuje folie grzewcze, pompy ciepła, rekuperację i rozwiązania smart home, a w najbliższym czasie także domowe ładowarki do aut elektrycznych

– Na rynku OZE działamy aktywnie od pięciu lat, w tym czasie zyskaliśmy miano kompletnego instalatora. Dzięki zespołowi specjalistów realizujemy inwestycje od początku do końca, łącznie z formalnościami u Operatora i tymi dotyczącymi programu Mój Prąd (z dotacją 5 tys. zł dla każdego gospodarstwa domowego). W połączeniu z ulgą termomodernizacyjną w podatku dochodowym inwestycje w fotowoltaikę i ogrzewanie elektryczne staje się najkorzystniejszym rozwiązaniem na rynku. W ramach umowy z Eprosument S.A. klient otrzymuje pakiet usług oraz możliwość doboru innego, dodatkowego źródła np. pompy ciepła czy folii grzewczej do ogrzania domu – dodaje Michał Szczepański.

Inwestorów do swojej oferty emisji akcji Eprosument chce przekonać – oprócz planowanej wysokiej dywidendy – także rabatem na zakup własnej instalacji fotowoltaicznej i ogrzewania elektrycznego.

Szczegóły emisji z opisem korzyści związanych z inwestycją w spółkę na www.zainwestujwslonce.pl.

Co ważne - inwestor, który wpłaci największą sumę, ma otrzymać miejsce w radzie nadzorczej Eprosument S.A., a wszyscy pozostali będą uczestniczyć w rozwoju firmy o ogromnym potencjale rynkowym i jednocześnie z kujawskim rodowodem.

Eprosument większość pozyskanych środków chce przeznaczyć na budowę swojej siedziby, gdzie zostaną zastosowane wszystkie rozwiązania, które firma ma w swojej ofercie, tak, aby każdy klient mógł od razu zapoznać się z technologią i zasadami działania OZE.

Inwestycja jest realizowana za pośrednictwem strony, na której prowadzona jest emisja. Zapraszamy na www.zainwestujwslonce.pl, gdzie zamieszczona jest ciekawa prezentacja firmy i jej dokonań.

Spółka powstała w 2015 roku we Włocławku. Właśnie ze stolicy Kujaw pochodzi kapitał założycielski oraz ponad połowa 30-osobowego zespołu specjalistów. W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnienie w firmie będzie nadal rosło. Fot. Eprosument.

Eprosument to firma ze 100% polskim kapitałem i korzeniami na Kujawach, nie zapomina o tym także podczas wyboru swoich kontrahentów i współpracowników. Film promocyjny emisji wyprodukowany został także przez zespół profesjonalistów pochodzących z Włocławka, zapraszamy do jego obejrzenia: 

[YT]https://youtu.be/lC_lTN5Xzek[/YT]

Spóła aktywnie prowadzi działalność badawczo-rozwojową we współpracy z Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Dzięki temu wspiera rozwój kadr niezbędnych do rozwoju całej branży w Polsce. O przyszłych pracowników spółka dba nie tylko w ten sposób, dzieje się to także na poziomie szkół średnich – Eprosument S.A. współpracuje w tym zakresie z jedną z najlepszych tego typu szkół w regionie – Zespołem Szkół Elektrycznych we Włocławku.

Jeżeli szukają Państwo dobrych możliwości na ulokowanie nawet niewielkich kwot – zapraszamy do inwestycji w dobry biznes. Minimalna kwota inwestycji to tylko 145 zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE