Reklama

Najbliższe tygodnie pełne zmian. Większe salony, modowe premiery...

Opublikowano:
Autor:

Najbliższe tygodnie pełne zmian. Większe salony, modowe premiery... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ciąg dalszy zmian w Galerii Wisła. Od 23 lutego klienci Galerii Wisła mogą zaopatrywać się w eleganckie obuwie w powiększonym salonie Prima Moda. Co jeszcze zmieni się w najbliższych tygodniach?

Ciąg dalszy zmian w Galerii Wisła. Od 23 lutego klienci Galerii Wisła mogą zaopatrywać się w eleganckie obuwie w powiększonym salonie Prima Moda. Co jeszcze zmieni się w najbliższych tygodniach?

Jak informuje Magdalena Michalska, odpowiadająca za marketing Galerii Wisła, nowy salon Prima Moda zajął powierzchnię 127 metrów kwadratowych. Znajduje się na parterze, w bezpośrednim sąsiedztwie drogerii Rossmann i salonu marki VENEZIA, którego otwarcie w nowej – powiększonej – odsłonie zaplanowane jest na marzec. Po sąsiedzku salon o powierzchni ponad 250 metrów kwadratowych otworzy Big Star.

– Kolejne modowe premiery przewidziane są na kwiecień – dopowiada Magdalena Michalska. – Pomimo bardzo dużej konkurencji, wyniki osiągane przez sklepy Galerii Wisła są bardzo zadowalające i pozwalają z optymizmem patrzyć w przyszłość.

Galeria Wisła, przypomnijmy, powstała w 2008 r. i była pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym w płockim regionie. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 100 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach.

Fot. Materiał prasowy Galerii Wisła

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE