Reklama

Reklama

Nagrody dla płockich nauczycieli. Po 3.500 i 7.000 zł. Kto otrzymał?

Opublikowano: czw, 15 paź 2020 19:17
Autor:

Nagrody dla płockich nauczycieli. Po 3.500 i 7.000 zł. Kto otrzymał? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z okazji Dnia Edukacji Narodowej prezydent Płocka przyznał pracownikom pedagogicznym samorządowych placówek oświatowo - wychowawczych nagrody I stopnia w wysokości 7.000 zł brutto i II stopnia - 3,500 zł. Kto zasłużył na finansowe wyróżnienie?

Reklama

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej prezydent Płocka przyznał pracownikom pedagogicznym samorządowych placówek oświatowo - wychowawczych nagrody I stopnia w wysokości 7.000 zł brutto i II stopnia - 3,500 zł. Kto zasłużył na finansowe wyróżnienie?

Nagroda prezydenta to już stały punkt w połowie października każdego roku. W 2020 r. z miejskiej kasy przeznaczono pieniądze dla

Nagrodę I stopnia prezydent przyznał dwóm osobom: Agnieszce Wierzchowskiej (dyrektor III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej) oraz Jarosławowi Kalaszczyńskiemu (dyrektor SP nr 18 im. Jana Zygmunta Jakubowskiego).

Nagrody II stopnia otrzymało dużo szersze grono - 84 osoby.

Dyrektorzy placówek:
1. Litosława Koper – Dyrektor Młodzieżowego Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego
2. Marzenna Czarnecka – Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2
3. Małgorzata Bor – Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 27
4. Danuta Komosa – Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami Integracyjnymi
5. Beata Kocięda – Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 37

Miejskie przedszkola:
1. Małgorzata Zbirowska-Wojdyniak – Miejskie Przedszkole nr 1 im. Marii Macieszyny
2. Renata Wałęsa – Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 3
3. Marzena Bauman – Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 3
4. Sylwia Maria Ciesielska – Miejskie Przedszkole nr 4 im. Jasia i Małgosi
5. Lidia Nina Bryner – Miejskie Przedszkole nr 8
6. Henryka Wiśniewska – Miejskie Przedszkole nr 13
7. Anna Maria Jasińska – Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 15
8. Danuta Bogucka – Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 16
9. Aleksandra Okraszewska – Miejskie Przedszkole nr 19
10.Danuta Sierpińska – Miejskie Przedszkole nr 21
11. Jolanta Kwiatkowska – Miejskie Przedszkole nr 27
12.Dorota Wawrowska – Miejskie Przedszkole nr 29
13.Agnieszka Daniela Popis – Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 31
14.Dorota Chrobocińska – Miejskie Przedszkole nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami Integracyjnymi
15. Iwona Daniłowicz-Małachowska – Miejskie Przedszkole nr 37

Szkoły podstawowe:
1. Aneta Kamińska-Krysztofiak – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Braci Jeziorowskich
2. Izabela Rachowicz – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego
3. Iwona Grzelak – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 im.Kornela Makuszyńskiego
4. Małgorzata Iwona Marciniak – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego
5. Barbara Stanisz – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego
6. Anna Michalska – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego
7. Justyna Marta Różycka – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Druha Wacława Milke
8. Iwona Bożena Denst – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Druha Wacława Milke
9. Michał Krzywda – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego
10. Małgorzata Dolna – Szkoła Podstawowa nr 12 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej
11. Edyta Szymczak – Szkoła Podstawowa nr 12 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej
12.Tamara Mariola Wojciechowska – Szkoła Podstawowa nr 12 im. Miry ZimińskiejSygietyńskiej
13. Joanna Trzaska – Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Brzechwy
14.Ewa Szyszka – Szkoła Podstawowa nr 15 im. Św. Franciszka z Asyżu
15. Marta Barbara Olecka – Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mikołaja Kopernika
16. Martyna Karolina Kochańska – Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki
17.Eleonora Całka – Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki
18.Beata Iwińska-Samelska – Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Zygmunta Jakubowskiego
19. Urszula Irena Pankowska – Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Zygmunta Jakubowskiego
20.Hanna Sztupecka – Szkoła Podstawowa nr 20 im. Władysława Broniewskiego
21.Bogumiła Piotrowska – Szkoła Podstawowa nr 20 im. Władysława Broniewskiego
22.Anna Małgorzata Umińska-Nowak – Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina
23.Katarzyna Bieńkowska – Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina
24. Monika Żbikowska – Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina
25.Anna Agata Markowska – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka
26. Łukasz Grocki – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka
27. Magdalena Stefańska – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka
28. Iwona Mariola Dobrzyńska – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej
29. Małgorzata Jadwiga Lechowicz – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej
30.Ewa Wojtycka – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej

Zespoły szkół:
1. Agnieszka Kroczewska – Zespół Szkół nr 1
2. Anita Krupińska – Zespół Szkół nr 5
3. Marek Pietrzak – Zespół Szkół nr 5
4. Ewa Urbańska – Zespół Szkół nr 5
5. Joanna Wiśniewska – Zespół Szkół nr 5 

Szkoły ponadpodstawowe:
1. Krzysztof Filipkowski – LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły
2. Jolanta Bożena Niedzielska – LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły
3. Agnieszka Urbaniak – III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej
4. Monika Szpakowska – III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej
5. Krystyna Zofia Wiśniewska – III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej
6. Dorota Pankiewicz-Majchrowska – Zespół Szkół Budowlanych nr 1
7. Marcin Kobyliński – Zespół Szkół Budowlanych nr 1
8. Mariusz Konrad Maślankowski – Zespół Szkół Technicznych
9. Szczepan Goliński – Zespół Szkół Technicznych
10.Bogdan Koziński – Zespół Szkół Technicznych
11.Paweł Artur Ruskowalski – Zespół Szkół Ekonomiczno-Kupieckich im. Ludwika Krzywickiego
12. Maria Kwiatkowska – Zespół Szkół Ekonomiczno-Kupieckich im. Ludwika Krzywickiego
13.Emilia Kiełbasiewicz – Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie
14.Anna Kwiatkowska – Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie
15.Ewa Paczkowska – Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie
16.Elżbieta Fabianowicz – Ogółnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia
17. Marzena Majtczak – Ogółnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia
18. Iwona Mielnikow – Ogółnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

Szkoły specjalne i placówki wychowania pozaszkolnego:
1. Magdalena Budnicka – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
2. Anna Tyburska - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
3. Krzysztof Siudziński – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2
4. Krzysztof Podraska – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2
5. Paweł Robert Śpiegowski – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2
6. Danuta Znyk – Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego
7. Iwona Kępczyńska – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 dla Dzieci ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi
8. Karina Belkner-Malowaniec – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2
9. Beata Jolanta Wołyńska – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2
10. Marta Grajkowska – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 24
11.Ewa Girek – Bursa Płocka

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (22)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.