Reklama

Nabrzeże. Najpierw pozwolenie na użytkowanie, później dłuższe spacery

Opublikowano:
Autor:

Nabrzeże. Najpierw pozwolenie na użytkowanie, później dłuższe spacery - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nabrzeże wiślane zostało odebrane. Czy mieszkańcy już mogą korzystać, iść na dłuższy spacer przy ładnej pogodzie? Otóż nie do końca.

Nabrzeże wiślane zostało odebrane. Czy mieszkańcy już mogą korzystać, iść na dłuższy spacer przy ładnej pogodzie? Otóż nie do końca.

Na razie tylko część nabrzeża wiślanego jest dostępna dla spacerowiczów. Kiedy będzie całość, tak by dojść do obszaru za amfiteatrem?

- Ustalono już ostateczny kształt protokołu odbioru nabrzeża wiślanego - poinformował dyrektor Wydziału Inwestycji Strategicznych w płockim Ratuszu, Krzysztof Włodarczyk podczas posiedzenia komisji inwestycji, rozwoju i bezpieczeństwa miasta. - Nabrzeże zostało odebrane 26 lutego.

Na tym jednak nie koniec, musi być jeszcze pozwolenie na użytkowanie. Wszystko będzie zatem zależało od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. - Przy założeniu, że dokumenty będą dobre, nie pojawią się uwagi, to kwestia miesiąca lub półtora miesiąca, aby formalnie otrzymać decyzję. Tak to wygląda z punktu widzenia formalno-prawnego - dopowiadał dyrektor.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE